1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Msp

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sevcio, Grudzień 5, 2011.

1. Sevcio

Sevcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Bardzo przepraszam, że piszę w świeżakach, ale pilnie potrzebuję odpowiedzi.
    Na allegro widzę aukcje, pewnego gościa, który sprzedaje MSP. Pisze na nich, że to USA. Czy to oznacza, że mając konto w polskim Xbox Live, nie mam możliwości z nich skorzystać? Brak jakiejkolwiek? Bo są one tanie, a chciałbym skorzystać i pograć chociażby w Castle Crashers :D (Demo mnie urzekło ;d).
    Link do aukcji:
    1600 MSP USA + GWARANCJA + W 1 MINUTĘ + AUTOMAT (1966471359) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Po pierwsze to nie zdrapka,tylko konto na którym jest 1600 MSP.Tylko że konto jest na amerykańskim live,ale i tak będziesz miał możliwość ściągnięcia Castle Crashers.
    A i jakby co te punkty są (już) nielegalne.

4. Sevcio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Sorry, ale jestem trochę przytępy w sprawach tego Live :) Nigdy nie korzystałem z żadnych MSP. Czyli rozumiem, to tak. To jest zwykłe konto silver, na którym jest te 1600msp. Ja sobie z tego konta, odzyskuję sobie tag gracza. Potem po prostu z pozycji tego konta, wchodzę w marketplace, wybieram to co mnie interesuje, wymieniem za to te punkty, ściągam i gotowe? Mogę grać na obojętnie jakim kontem na moim xboxie (wszystkie konta są polskie)?

5. RaF20B

RaF20B Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Opole
    Tak,gry ściągnięte z takiego konta zapisane są na dysku i możesz grać w nie na swoim koncie.

6. Sevcio

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Głogów
    Coś czytałem o jakiejś blokadzie regionalnej, czy przenoszeniu konta. Nie jest to konieczne? Sorry, ale strasznie słabo się na tym znam.

I jeżeli może wiesz, czy mógłbyś powiedzieć jak dokładnie działa system "Płacę z Allegro"? Sam kiedyś przez niego sprzedawałem, ale nigdy nie kupowałem. Pieniądze są automatycznie pobierane z mojego konta w banku, czy jak to działa? Wiem, że po chwili wtrafiają na konto sprzedającego, ale to tyle :)

Poleć forum