1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Multi problem z podlaczeniem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez brattanek, Maj 2, 2008.

1. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Od kilku dni mam problem do podpiecia sie do sesji jak ktos mnie zaprasza. Co chwile mnie rozlancza. Nie wiem czy serwery sa tak obciazone ale zaczyna mnie to irytowac. Czy tez tak macie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. przeo_91

przeo_91 Guest

Odp: Multi problem z podlaczeniem

Czasami tak mam ;/ To coś jest od M$ bo u mnie wszystko działa OK!

4. kantona

kantona Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Jak jest u was z multi ? Bo mi się zdarza takie coś że podłączę się do gry - ktoś tam wybiera mapę, wyskakuje loading i albo zawisa na tyle że mogę wyjść jeszcze do dasha albo zawisa całkowicie - na początku myślalem że to może wina firewalla albo coś ale próbowałem wyłączyć itp itd i nic nie pomogło. Nie jest tak za każdym razem ale powiedzmy że tak co drugie podłączenie do gry online - z innymi grami nie mam takich problemów.

5. leszek1981

leszek1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dokladnie mam taki sam problem ze nie moge doloczyc do zadnego trybu online. Nie mam pojecia o co chodzi. Dodam ze z innymi grami nie mam problemu.

6. Pablo102

Pablo102 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem z call of duty z multi nie moge sie podlaczyc nie moge znalesc wiecej graczy jestem tylko ja i nikogo nie morze znalesc o co chodzi

7. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    A ja nie mogę wogóle się połączyć z live. Chce aktualizację ściągać, 128 mega, a wolne mam 24 mega bo juz raz ściagałem taką pojemną i mi zapełniło połowe karty pamięci 256 megową. A jak daje ściagaj to po chwili wyskakuje błąd połączenia z live... I tak w kółko, przez to że nie mogę się połączyć z live, nie mogę grać sobie z kolegami ani nic przeglądać w świecie x pudła. Paranoja... to M$ coraz bardziej mnie wkur...

Wczytywanie...

Poleć forum