1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Multi Race

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Belic, Kwiecień 7, 2009.

1. Belic

Belic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    lubelskie
    Witam was panowie mam problem i to wielki a mianowicie bardzo ciężko mi być na pierwszej pozycji w rankingowych wyścigach.I co najgorsze bardzo chcę zdobyć achievment "Top the midnight club"( w którym trzeba wygrać aż 20 RÓŻNYCH wyścigów) nie wiem jak ja to zrobię.Najgorsze jest to że na początku tuż po starcie jest taka demolka i tagie lagi że samochody rywali dosłownie latają spadają na mnie podemnie i inne powalone rzeczy, tym samym uniemożliwiając mi jazde i porażke z 1-miejscem.Prosze was o rady jak najłatwiej być pierwszym na mecie i jakim samochodem z danej klasy np.Supersports car-Comet,itp.Bardzo was proszę o pomoc a o osiągnięciu "....Pietrovic" to już nie wspomne gdzie trzeba wygrać WSZYSTKIE I RÓŻNEGO RODZAJU WYŚCIGI"POMOOOOOOCYYYYYYY.

PS:proszę o liste wszystkich samochodów i ich statystyk tzn.prędkośc max itp.pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal353

michal353 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to czy zajmiesz 1 pozycje to zależy od twoich umiejętności. ktoś może mieć najleprzy wóz ale jezdzi jak pokraka, a ktoś ma słabszy wóz ale lepiej jeżdzi i tak wygra. Wez se infernusa lub super gt i sie podszkól w jezdzie.

4. Kiepski

Kiepski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez urazy, ale osobiście odradzam super gt. Jest najwolniejszy w tej klasie. Jak chcesz wygrać wyścig to bierz comet albo infernusa na dość prostych trasach. Na bardzo krętych drogach bierz turismo( dobre hamulce i dobrze skreca). A co do lagow to po prostu graj jak jest mniej graczy np. scigaj sie z 8 graczami. Ja moze troche chamsko gram, ale czasami probuje wywalic przeciwnikow z trasy:p. Wazne jest tez umiejetne wchodzenie w zakrety. Po pierwsze nie uzywaj hamulca recznego. Zeby dobrze wejsc w zakret musisz zahamowac nie za mocno, a pozniej troche mocniej nacisnac przycisk przyspieszenia. Jak bedziesz mial nadal problemy ze zdobywaniem pierwszego miejsca napisz mi na PW, a na pewno postaram Tobie pomoc. Wiem jak dobrze jezdzic, gdyz zdobylem osiagniecie Top the midnight club, jesli nie wierzysz sprawdz w moim gametargu:)

5. emil 92

emil 92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Mława
    Super GT z tego co pamiętam z GTA SA, to ma małą przyczepność.. :/ Więc na wyścigi nie polecam.
    Lepiej coś szybkiego i dobrze trzymającego się drogi.. Taki kompromis.. :D

Wczytywanie...

Poleć forum