1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Multiplayer Halo 3 i Halo 3 ODST jaka różnica?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pawlllosss, Luty 2, 2010.

1. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Witam,zakładałem już taki sam temat w innym dziale,ale nie dostałem odpowiedzi.A więc czym się różni multiplayer z Halo 3 ODST od Halo 3,bo od kumpla pożyczyłem ODST i chciałbym kupić Halo 3,bo jest tańsze,ale nie wiem czy mogę grać ze znajomymi z którymi grałem w ODST i czy nie stracę swojej rangi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sniper_pl21

sniper_pl21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Przede wszystkim, jak już pewnie zauważyłeś, HALO 3 ODST ma dodatkowy dysk do multiplayera. Oznacza to, iż w ODST multi jest zdecydowanie bardziej rozbudowany.
    Co do trybów, to wątpię, aby była jakaś różnica. Ja na twoim miejscu grałbym w HALO 3 ODST. Co do kampanii, to są podobne, z tym, że w ODST są te wkurzające i niemające sensu misje w nocy.

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A pod jakim względem jest bardziej rozbudowany?Pod tym,że ma 3 nowe mapy czy coś więcej?Bo Halo 3 jest tańsze.I jeszcze jedna rzecz,jak się nazywają te dodatkowe mapy?

5. MoOrmOoN

MoOrmOoN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    W ODST (dysk multiplayer) masz wszystkie mappacki, takie jak:
    -Legendary - 600MS
    -Mythic - 800MS
    -Heroic - darmowy
    -Cold - darmowy

6. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Halo 3 ODST nie ma multiplayer'a - ma jedynie tryb Firefight w którym możesz grać z max 4 osobami przeciwko hordom wrogów (botów), a w przypadku Halo 3 grasz przeciwko graczom z całego świata.

A dysk Halo 3 Multipalyer, który był dołączany do ODST zawiera WSZYSTKIE dostępne mapy, darmowe i płatne, ale nie zawiera kampanii ;)

7. MoOrmOoN

MoOrmOoN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    Poprawka. Niedawno wyszedł nowy mappack - Mythic II - którego nie ma w Halo 3 ODST Multiplayer disc

8. Makavel

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Owszem jest, są to mapy Longshore, Heretic i Citadel - one są na dysku Halo 3 Multiplayer, zamieszczonym w ODST ;)

9. MoOrmOoN

MoOrmOoN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
  10. Hunter12

Hunter12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co patrzyłem to Halo 3 ODST na ma oddzielnym dysku Multiplayer identyczny z tym z Halo 3, z tym że jest tam jeszcze Mythic Map Pack i Cold Storage. Nie ma tam Legendary Map Packa (chyba, być może map nie skojarzyłem). Nie wiem jak jest z Heroiciem, ale też go chyba nie ma (podobnie jak ze wspomnianym LMP).

11. MoOrmOoN

MoOrmOoN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
  12. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

A te dodatkowe mapy są podczas gry w trybie matchmaking czy tylko jak się gra w grze do której zostałem zaproszony?I czy w multiplayerze z ODST gra się na tych samych serwerach co w Halo 3?

13. Makavel

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    OMG ten drugi dysk dołączany do Halo 3 ODST to zwykłe Halo 3 tylko, że zawiera wszystkie mapy i nie ma kampanii.

Wszystkie:
    -Cold Storage
    -Heroic
    -Legendary
    -Mythic
    -Mythic II
    -Wszystkie podstawowe (typu High Ground, Guardian, Isolation)

14. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

To teraz mam pytanie czy kupić Halo 3 za mniej więcej 6 dych czy ODST za około 9 dych?

15. Makavel

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Ja bym radził ODST, bo myślę, że i tak więcej czasu spędzisz na grze Multiplayer (Chodzi o drugą płytkę - Halo 3 Multiplayer), a jak coś to będziesz miał jeszcze Kampanie Halo 3 ODST i Tryb Firefight do dyspozycji (Płytka numer 1) ;)

Wczytywanie...

Poleć forum