1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Multiplayer. Kilka pytań.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Drafters, Grudzień 19, 2013.

1. Drafters

Drafters Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lubuskie
    Mam pytanko. Posiadam Xbox'a od kilku dni i kupiłem Far Cry 3 i chciał bym się zapytać jak to jest z czatem głosowym? Wystarczy podłączyć słuchawki, włączyć mikrofon i mówić czy coś trzeba naciskać żeby mnie słyszeli? Drugie pytanie, można grać w Far Cry 3 Multiplayer z kolegą który gra na pc? Coś słyszałem że nie można. A jak jest z Battlefield 4 bo niby można grać na Xbox'ie z kimś kto gra na PC?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Nie, wersja PC to zumelnie inna gra niz konsolowa, nie ma takiej opcji.

Tym bardziej BF4...

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum