1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Multiplayer ranking system - true skill

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez johan0, Październik 11, 2008.

1. johan0

johan0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    szukam szukam na necie i znajduję same domysły lub odsyłacze do innych gier lub ogólnego microsoftowego true skilla, a mnie interesuje na czym dokładnie opiera się ten system w gta 4, może ktoś wie na pewno ? domysły odnośnie tego co on robi nie są dla mnie ważne, ciekawi mnie jedynie co robić żeby podnieść true skilla, gram dużo, gram coraz lepiej i dobrymi graczami, a ranga podnosi mi się extremalnie rzadko i to o jeden...

2. Lotnik421 Xbox One

3. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Odp: Multiplayer ranking system - true skill

chodzi ci tylko o range (level? to co mają niektórzy 1, 2, 3,4 4 itd?) bo jeśli o to to te rangi zdobywa sie za zdobytą kase w grze... zabicia jednego gracza - 100$ o ile dobrze pamiętam... naszybciej nabić sobie range można na Cops'n costam.... niepamiętam dokłądnie bo aktualnie bez dysku w X'ie jestem...

4. johan0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

dzięki za dobre chęci ale nimi to wiesz co jest wybrukowane, nie chodzi mi zdobywanie pieniędzy, jeśli nie wiesz nawet co to jest true skill rank to proszę nie odpowiadaj na pytanie go dotyczące, to co napisałeś jest informacją całkowicie podstawową, oczywistą oczywistością :) pozdro

5. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice

A ty używaj dużych liter, kropek i tym podobnie w odpowiednich miejscach.

6. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

a ty johan0 to naucz się korzystać z Google.... w Google jest już odpowiedź na twoje pytanie, poszukaj bo ja ci linka nie podam.

7. johan0

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

pare sugestii wreki:
    - po jeden, dwa, trzy cztery jest piec,
    - nikt nikogo nie zmusza do pisania czegos czego sie nie pamieta, lub u ciebie "niepamieta", to nie sprawdzian w ogolniaku,
    - gratuluje umiejetnosci korzystania z najlepszego narzedzia do poszukiwania informacji, rowniez ja ja posiadam, jak juz pisalem nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie,
    - duze litery, ż/ź/z, kropki, i przecinki sa forma, to forum nie jest w zadnej mierze oficjalne i nie pisze tu artykulow, wiec dla mnie poswiecanie uwagi na dodatkowe naciskanie shifta byloby przerostem formy nad trescia,

szkoda czasu na czytanie wyzej napisanych uwag, zero konstruktywnosci, na to forum nie ma sensu zagladac

8. afton20

afton20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3

;D :D

9. milson12

milson12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0