Multiplayer w Red Dead Redemption - swobodna wędrówka, polowania, napady i pościgi

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

tkn

Użytkownik
Użytkownik
Rockstar Games nie ustaje w promowaniu Red Dead Redemption (PlayStation 3, Xbox 360) – największej produkcji firmy w całej jej historii. Tym razem w Sieci opublikowany został film ujawniający kolejne szczegóły głównego trybu rozgrywki wieloosobowej, który opisaliśmy wstępnie przed kilkunastoma dniami.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=NfX4cEj4mpQ[/YOUTUBE]

W nagraniu, którego wersja z polskimi napisami zostanie udostępniona na łamach serwisu gry-online.pl w najbliższy poniedziałek, Rockstar Games skupiło się przede wszystkim na zaprezentowaniu w należyty sposób tego, co czekać nas będzie w ramach opcji Free Roam. Potwierdzono w ten sposób, że w trybie Swobodnej Wędrówki otrzymamy szansę założenia wspólnie z przyjaciółmi ośmioosobowego gangu oraz przemierzania wirtualnego uniwersum gry w poszukiwaniu różnego rodzaju atrakcji i zadań do wykonania.



Twórcy udostępnią nam dziesiątki wyzwań, których realizacja będzie zależeć tylko i wyłącznie od taktyki przyjętej przez członków naszego gangu. Nic nie stanie zatem na przeszkodzie, abyśmy niektóre z zadań realizowali samodzielnie – będzie wtedy o wiele trudniej, aczkolwiek z drugiej strony będziemy mogli liczyć na szybszy rozwój postaci związany z otrzymywaniem większej liczby punktów doświadczenia. Te ostatnie pozwolą nam na rozwijanie umiejętności kontrolowanej postaci, a także otworzą dostęp do nowych broni, lepszych wierzchowców, bohaterów, a także dodatkowych wyzwań. Twórcy zaplanowali, że poziomów doświadczenia będzie piętnaście.

Czas w trybie Free Roam ma nam upływać głównie na nawiązywaniu interakcji ze światem gry. Członkowie drużyny wezmą więc udział w polowaniach na dziką zwierzynę, w akcjach wymierzonych w lokalnych bandytów, najazdach na siedziby konkurencyjnych gangów (kryjących spore ilości złota), jak i różnego rodzaju napadach (na banki, pociągi, dyliżanse przewożące utargi itd.), a także pościgach. Niezwykle istotne jest to, że producenci w opcji Free Roam oddadzą do dyspozycji graczy cały świat znany z trybu single player. Obszar działań będzie zatem potężny i pełen atrakcji – te ostatnie będą na nas czekać niemal na każdym kroku.

Jeżeli jednak jakimś cudem znudzi nam się tego typu rozgrywka, w każdej chwili będziemy mogli wziąć udział w bardziej tradycyjnych formach zabawy (np. Deathmatch, Gold Rush oraz Capture the Flag). Nic nie stanie również na przeszkodzie, gdy zechcemy powalczyć przez Sieć z innym ośmioosobowym gangiem graczy. Najwięksi desperaci będą również mogli odłączyć się od gangu i wieść żywot samotnego bandyty.

To oczywiście nie wszystkie informacje na temat multiplayera z Red Dead Redemption. W zwiastunie zaznaczono bowiem, że szczegóły na temat innych, niż Free Roam, opcji zabawy ujrzą światło dzienne już niedługo. Jednocześnie przypominamy, że europejski debiut pełnej wersji dzieła Rockstar Games odbędzie się w połowie przyszłego miesiąca. W chwili obecnej pewnym jest, że gra będzie dostępna w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3, choć zachodnie media spekulują, że producent ma w planach również edycję na PC.

Źródło
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Gra będzie naprawdę świetna :)
 

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
Ten multiplayer to będzie coś w stylu The West w grafice 3D tylko bardziej uzupełnione :p mam nadzieję, że wyjdzie na PC.
 

zum51

Banned
Ja będę śmigał na osiłku :D
Fajnie będzie takie polowanie na wilki albo na bawoły gra roku nie ma wała będzie git!
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Tylko żeby frame dropów zbyt dużych nie było (przynajmiej na X360) i tekstury na swoim miejscu ,a tytuł gry roku ma w banku.
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Ohhh to będzie niezła sieka na tym multi już się nie mogę doczekać przez te filmiki.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Rockstar = Must Have :)
 

SebooL12 PL

Banned
Rockstar zna się na rzeczy
Jak wyżej - must have ;]
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Gra miodzio :DD rozumiem z końca filmy że na pc nie wyjdzie ? I ja tam się ciesze ;p
 

Potocky

Banned
Hm, to bedzie tak ze wszyscy gracze online podlaczeni beda do 1 serwera i beda sie tam mogli tluc, polowac, etc?
 

lolpen

Banned
Użytkownik
Hm, to bedzie tak ze wszyscy gracze online podlaczeni beda do 1 serwera i beda sie tam mogli tluc, polowac, etc?
Nie wydaje mi się że wszyscy na raz :) Gra raczej nie uciągnie kilka tys. graczy na jednym serwerze. Mi się wydaje że to będzie coś jak w GTA4- albo losowo dołączasz do serwa, albo robisz party z przyjaciółmi :D

BTW R* nie wydał jeszcze chyba gry której oceny u recenzentów spadłyby poniżej 80% i która by mi się nie podobała :D To będzie hit murowany i kropka.
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
No silnik od GTA IV z modyfikacjami, spory budżet i jeszcze większa reklama. Cena pewnie też będzie odpowiednia, moja pierwsza gra o dzikim zachodzi jaką będe miał.
 

Potocky

Banned
No silnik od GTA IV z modyfikacjami, spory budżet i jeszcze większa reklama. Cena pewnie też będzie odpowiednia, moja pierwsza gra o dzikim zachodzi jaką będe miał.
Tez mam nadzieje ze nie wywala ceny z kosmosu :p
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie no... gierka szykuje się nieziemska :D
Must Have :D
 

blk26

Użytkownik
Użytkownik
gta na dzikim zachodzie..dla mnie bomba :D
ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądała kradzież pojazdu-w tym przypadku KONIA :DD
 

xtreme

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra świetna. Pełna swoboda. Tego mi brakowało :)
 

5HOOGUN

Banned
Ciekawe będzie starcie mafii 2 i RDR o tytuł gry roku..
 

MINTEEER

Świeżak
Świeżak
Co do gierki to mieszkam w UK i cena juz jest *PREORDER* normalna wersja £35 (+ jakies ubranie mordercy ktore cos tam daje ale ja nie umiem tlumaczyc z angielskiego na polskie a z polskiego na angielskie tak o_O) Lub wersja za £50 w ktorej dostanie sie jakiegos super QN'a ktory jest unikalny i niema go w grze, ubranie mordercy oraz 'Zlote bronie' nie dostaje sie broni ale wiecej slawy za kazde zabicie poprzez ktore mozna odblokowac wiecej misji pobocznych oraz wiecej dueli :) Jak ktos z was zna dobrze angielski to zapraszam na strone gamespot'u tam duzo pisza o tym ludzie. Pozdrawiam i jezeli macie zamiar grac przez neta w jakims ciekawym party w ktorym nie ma dzieci ktore piszcza przez majka to piszcie XBL: MINTEEER. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=51147 tutaj wiecej pisze o trybie MP
 

HeLLBoY!

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli multi będzie choć w połowie taki jak na zwiastunach to murowany hit;d
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
kurcze kolejny must have się szykuje, dużo dobrych gier w tym roku
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom