1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Murdered: Śledztwo zza grobu - czarny ekran

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dawidoscxz, Czerwiec 23, 2014.

1. dawidoscxz

dawidoscxz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam konsolę xbox 360 e z rgh, ostatnio pobrałem grę Murdered: śledztwo zza grobu, była w formacie iso, ale przerobiłem ją do xex, przez Xbox Image Browser.
    Gre zgrałem na dysk, wszystko jest w porządku, pojawia się w okładkach, tylko pod dziwną nazwą "Fate". Problem pojawia się podczas uruchomienia gry,
    gdy włączam grę, pojawia logo na czarnym tle, a potem jest tylko czarny ekran, zostawiłem konsole na 10min i dalej jest czarny ekran, pomaga tylko wyłączenie i włączenie konsoli spowrotem (nie działa przycisk Guide na padzie). Posiadam dasha 2.0.16547.0
    Dodam, że wszystkie inne gry działają dobrze.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kizo

Kizo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    146
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Zary, Poland
    może przerób iso2good jak to nie pomoże zciagnij inny *******

1 osoba to lubi.
  4. dawidoscxz