1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Murdered: Śledztwo zza grobu - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 30, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Pograłem jakieś 30 min .Graficznie jak na wiek klocka calkiem przyzwoicie. Ciekawy motyw śledzenia i walki z demonami. Gra klimatem podchodzi mi pod alan wake.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

1 osoba to lubi.
  4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Egzakli, pograłem może z 1h ale bardzo mi się podoba... fajne zagadeczki... fajnie, że napisy są w rodzimym języku. Grafika jak na prawie 10'cio letnią konsolę bardzo przyzwoita...
    Polecam ograć ten tytuł.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    pograłem troche wczoraj:) gra naprawde b.dobra.. graficznie mi sie podoba, jak by tak wygladał WD było by dla mnie ok... ladne prowadzenie sledztwa, ciekawe zagadki i kwestie wyboru bardzo podobne jak w LA noire ogolnie grając w to przypominało mi sie LA noire zbieranie dowodów itd.. bardzo podobne do LA noire tyle ze prowadzimy sledztwa zza grobu:))) fabułą robi się bardzo ciekawa..poelcam

1 osoba to lubi.
  6. meczek

meczek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wlkp
    Gra na dobrym poziomie, choć zabawa w detektywa mnie nigdy nie bawiła i nie grałem w takie gry. Przechodzenie przez ściany ograniczone tylko do wnętrza budynków co jest dziwne jak dla ducha, ale niby Salem i wszystko poświęcone. Opętujemy, przesłu****emy, wpływamy na ludzi, szukamy wskazówek i walczymy z demonami więc trzeba trochę tu pomyśleć. Minusem czcionka napisów, z 2 metrów od tv ciężko się czyta, a jest tego sporo. Gram dalej.

1 osoba to lubi.
  7. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra fajna, ciekawie zrealizowana fabuła, zbieranie znajdźiek, zagadki, śledztwa podobne do LA Noire, motyw z duchami/demonami także bardzo przypomina Alan'a Wake'a tylko szkoda że taka krótka grałem od wczoraj wieczór dzisiaj dograłem z 6h i gre ukończyłem oczywiście wszystkie możliwe znajdźki starałem się odszukiwać. Gre polecam!

1 osoba to lubi.
  8. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak dla mnie gra bardzo fajna, pograłem kilka godzin ja wiem moze 3-4 i chętnie grałbym dalej ale czas nie pozwala. Gra mocna odbiega od dzisiejszych standardów i nie ma w niej dynamicznej akcji, strzelanin czy pościgów. Grając w murdered uczestniczymy w interaktywnej opowieści, powoli odkrywając sekrety otaczającego nas miasteczka. Jak dla mnie jest to ogromny plus, ponieważ jest to pewna odskocznia od wszelkich strzelanek itp. a gra jest na swój sposób oryginalna. Grafika jest naprawdę ładna i klimatyczna lecz niestety dość często konsola chyba nie wyrabia i gra zaczyna konkretnie szarpać, ale może to coś z moją konsolą bo juz naprawde sowje lata ma i nie jedną naprawe przezyła;p Gre polecam wszystkim, którzy szukają czegos oryginalnego ;)

9. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Jestem dokładnie w połowie gry
    Gra jest na dobry+
    Fabuła jest super ciekawa sa to moje klimaty bo lubie prozę Conan Doyle'a czy Aghaty Christie
    Śledztwa są wykonane w dobry sposób
    Jednak czasem irytują mnie te złe duchy czyli nasi przeciwnicy bo chce chłonąc fabułę a wyczuwam ,ze one są jako zapchaj dziury
    Gra czsami mocno chrupnie ale musimy sie do tego przyzwyczaić no niestety coś kosztem czegoś lepsza grafika niż w Wtach Dogs więc Murdered nam czasami chrupnie serdecznie Polecam;)

10. Pilot555

Pilot555 Banned

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    dopiero zacząłem grać a już się wkręciłem zobaczymy co będzie później

1 osoba to lubi.
  11. ja0lek

ja0lek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Wciągająca gra. Nie tylko główny wątek, ale i misje poboczne wydają się bardzo interesujące. Zbieranie poszlak i rozwiązywanie zagadek śmierci napotkanych duchów robią wrażenie. Nie jest to gra akcji, ale jeśli ktoś lubi dobrze opowiedziane historie to z pewnością warto zagrać.

12. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    zawiodłem sie bardzo na tej produkcji, oczekiwałem ciekawej gry detektywistycznej a dostałem coś innego, fabuła ciekawa, fajne zwroty akcji i zaskakujące zakonczenie, ale śledztwa bardzo łatwe i każde opierające się na tym samym schemacie, walki z demonami strasznie nudne i nie wiem co one miały wnieść do tej gry, różne inne rozwiązania w tej grze także mnie dziwiły jak np brak możliwości przechodzenia przez jedne ściany a przez drugie już tak, błedy w graficie oraz straszne rwanie animacji (chociaż to może wina konsoli albo nagranej gry, nie wiem ale strasznie rwalo grę) czasami musiałem się krecić przez dobre kilkanaście sekund aby wskoczył napis ZBIERZ bo nie działał za każdym razem, no i gra jest krótka i to strasznie, podsumowując jest to dobra gra ale ja osobiście po zapowiedziach spodziewałem się wlasnie czegoś w stylu LA Noire w innym klimacie a tutaj nie ma nic z tamtej gry

13. matsaw

matsaw Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów
    Gra ma mroczny klimat, przez pierwsze godziny grania myślałem, że za plecami będą Ci się pojawiały demony od czasu do czasu, a tak nie było (myli na pewno pokaźna liczba kryjówek), fakt, że zrobili z tego grę taktyczną, a nie bieganie z pistoletem i wybijanie demonów akurat bardzo mnie cieszy, ale mogliby odbiec trochę od liniowości. Śledztwa może nie tyle łatwe, ale na pewno nie są ambitne. Pojawia się co prawda motyw złotej odznaki za każde śledztwo czy srebrne za poszlakę, ale nie ma za to jakiejś specjalnej nagrody, dodatku, albo osiągnięcia, a szkoda ... tak na prawdę nie jest ważne ile razy się pomylimy w naszej dedukcji, bo i tak fabuła pójdzie do przodu. Na początku, gdy nie miałem złotej odznaki uparcie wczytywałem ostatnie punkty kontrolne, ale później jak sprawdziłem czy to ma jakiś sens to się ogromnie zawiodłem. A największą porażką, jest edycja limitowana (no może poza bardzo fajnym dziennikiem), dostajecie mapę którą musicie odpalić w przeglądarce i żeby wygodnie się grało, najlepiej na osobnym urządzeniu (PC, laptop, tablet czy smartfon, przy czym na tym ostatnim mapa jest mocno okrojona), jeszcze gorszy jest fakt, że szybciej znajdziecie przedmioty kolekcjonerskie sami niż z jej pomocą (poza graffiti, bo z tym męczyłem się cholernie ... dosłownie musisz pruć na mur, żeby Ci się pokazał X, a i tak pewnie przegapisz). Fakt, że w grze nie ma żadnej minimapy boli, ale dostajemy oficjalną mapę. Mapę, która jest dokładna może w jakiś 60% - dobrze umieścili możliwości zaznaczania graczom własnych znaczników, a na tych znacznikach oprócz przydatnych informacji, można sobie poczytać jak bardzo każdy jest poirytowany. Mimo to fabuła jest bardzo ciekawa i wciąga, a to w grach detektywistycznych jest najważniejsze.

14. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Osobiście nie grałem, ale panna mówił, że bardzo fajna produkcja. Wciągnęła się na długie godzinny, więc chyba musi jej się podobać. Klimatyczna gierka z dobrą fabułą i niecodziennym pomysłem :)

15. ogooreck

ogooreck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok, właśnie ją skończyłem - nie jest to specjalnie wymagająca gra zarówno jeśli chodzi o czas potrzebny na przejście (może z 8-10 godzin w sumie) jak i o wysilenie szarych komórek.
    Gra do L.A. Noir nawet się nie zbliża jeśli chodzi o zarówno o wielkość lokalizacji, złożoność śledztw czy skomplikowanie "znajdziek". Natomiast ma przyzwoitą fabułę, która nie ukrywam jest dość wciągająca i nie głupia.
    Z braku w ostatnim czasie tego typu gier na Xboxa, gra jest do polecenia - moim zdaniem (o ile ktoś lubi nieskomplikowane przygodówki) można dać 8/10

16. seroo

seroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Gra bardzo krótka i zbyt łatwa. Pomysł bardzo fajny i oryginalny, ale wykonanie już dużo gorsze. Śledztwa są bardzo do siebie podobne, a cała rozgrywka ogranicza się do łażenia po lokacjach i zbierania widocznych z daleka poszlak. Motyw z demonami dodany na siłę, przez co rozwój fabuły był spowalniany (co strasznie mnie irytowało, bo demony pojawiały się akurat wtedy gdy fabuła nabierała tempa i trzeba było pójść w inne miejsce, żeby dowiedzieć się co będzie dalej). Plusik za ciekawą fabułę i całkiem dobrą grafikę. 5/10.

Wczytywanie...

Poleć forum