1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Muszę znowu przerabiać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez migus11, Wrzesień 24, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. migus11

migus11 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Nagrałęm ostatnio Risena 2 na xboxa ale żeby działał musiałem zaktualizować konsolę z tej płyty i teraz pytanie czy znowu muszę przerabiać xboxa, bo każdą plytę którą teraz wkładam do napędu to wykrywa mi AC:Brotherhood, trochę dziwne.:nightmare:

2. Lotnik421 Xbox One

3. bankajos

bankajos Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zielona Góra
    1wszy raz widze taki problem. a jak chcesz odpalic to co sie pokazuje oprócz ACBH?

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    prawdopodobnie czeka cię reflash czyli jeszcze raz wgrać LT+ 3.0 .Miałem ten sam problem z swojej konsoli że obojętnie co bym nie włożył to pokazuje się w informacjach dana gra.Ponowne wgranie LT+ 3.0 pomogło.

Pokazywało mi się "Uruchom Grę" ale bez żadnego obrazka gry.Przy każdej płycie w informacjach pokazywała mi się taka sama gra(nie pamiętam już jaka)

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Stack overflow :D

Pomoże wgranie LT 3.0 od nowa

Wysłane z Samsunga Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...