Muzyczne Sony Ericssony-który najlepszy ?!?!

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Mam mały dylemat,który sony ericsson walkman sobie kupić,ceny podobne,zależy mi na głośności,w miarę zdjęciach i ogólnej bezawaryjności,najlepiej porównujcie głośność z K750i,bo ten teraz używam.Oceniajcie w ankiecie,ewentualnie podajcie mi jakieś których nie podałem(muzyczne sony ericssony).Pozdro,piszcie w temacie,będę dziękował.
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Żaden. W610 to to samo co K550i tylko w innej obudowie. O wiele gorszy aparat od twojego K750, beznadziejne przyciski i daremne wykonanie plastików. Jednak jeśli masz okazję go kupić za grosze to ujdzie ;) Ja jednak proponowałbym kupić K550i i wgrać do niego soft od W610.
W880 - płaski, ładny, ale raczej bardziej dla kobiet :) (wina przycisków) Głośnik o **** rozbić. Do k750i nie ma co go porównywać, bo w W880 nawet nie usłyszysz dzwonka :) Przyciski te same co w W610/K550, aparat jeszcze gorszy (!) no i bateria raczej poniżej średniej.
W890i - trochę lepszy od W880, lepszy pod względem wykonania, jednak głośnik to nadal szmelc. Aparat trochę lepszy, niby większa roździelczość, ale i tak to nie to.
W910 - Padający soft, padające przyciski, zacinanie, beznadziejny głośnik od rozmów, a do muzyki dość średni.

Jeśli jednak chodzi ci o muzykę na słuchawkach to bierz byle który, bo wystarczy wgrać nowe sterowniki dźwięku i każdy Sony Ericsson gra o wiele lepiej od każdego innego telefonu. Lepiej może powiedz ile masz pieniędzy a doradzę coś innego, lepszego, nawet coś z SE, bo jest ich kupa - C902, C702 (chociaż też troche kulawy soft), W580, W595, T650 itd, itp. Ogólnie każdy z tych telefonów to pod względem sprzętowym cofnięcie się w stosunku do K750i, bo to bardzo dobry telefon. Nie wiem czy bawiłeś się modowaniem, bo dzięki modom możesz uzyskać monstrum i jeśli nie oczekujesz od telefonu Wifi, GPSa, 150 mpx aparatu (który i tak gówno daje, bo matryca zawsze jest na wielkość małego paznokcia ...), czy innych bajerów. Jakby co to pisz na PW, podam ci kilka linków :)
 

BuddyX10

Użytkownik
Użytkownik
W890i mam i polecam jedyny minus to brak lampy błyskowej ale muzyka na słuchawkach w dobrej jakości, bateria trzyma długo i ta metalowa obudowa, miodzio.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
A głośnik dobry w w890i???Nie chce mi się wierzyć że w k750i bez softu jest lepszy głośnik od w890i,to on jest muzyczny,czy nie??
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja po ponad 4latach współpracy z Sony Ericsonami, znienawidziłem je, i zacznę je odradzać, a Tobie zwłaszcza jeżeli chcesz telefonu do muzyki. Wejście słuchawkowe w SE chyba zostało zrobione przez jakiegoś psychola z ADHD bo jest nie dopracowane, i wadliwe, Na początku okej, wszystko ładnie śmiga jak marzenie ale to wejście nie przechodzi próby czasu, teraz po roku mój S500i nieźle się opiera żeby załapać wtyczkę, ładowanie baterii wygląda u mnie tak że muszę naślinić wejście, podłączyć ładowarę do tel, i jeszcze przycisnąć, a słuchanie muzyki to dopiero udręka, muszę cały czas ze sporą siłą trzymać wtyczkę przy telefonie bo bardzo słabo trzyma, i jeszcze co jakiś czas przesuwanie wtyczką w lewo i prawo bo gubi dźwięki... Przy najbliższej okazji biorę jakikolwiek telefon który na wejście słuchawkowe ma najzwyklejszego i niezawodnego jacka. ot co.
 

Artanor

Użytkownik
Użytkownik
Również nie polecam SE, weź jakąś Nokie z przestrzennym dźwiękiem np. n73ME- miałem, świetnie grała nawet na głośnikach. Tyle, że słuchawki z zestawu już nie najlepsze, ale to chyba nie problem kupić porządniejsze :)
 

lolpen

Banned
Użytkownik
W910i- miałem, nie polecam. Po roku użytkowania po prostu sypie się w rękach- jakiś kawałek plastiku z boku odpadł, potem nie wiem jakim cudem spod slidera wyleciala śróbka ( ? ), logo Walkman odleciało, slider sie giba, telefon sie tnie, resetuje, biały lakier z tyłu starł się. Co do słuchawek, to wgrałem mu jakieś akustyki i na HPM-70 grały całkiem, całkiem.

Skończyłem swój romans z Sony Ericssonami, teraz czas na coś innego
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli chcesz prosty telefon z serii walkman beż żadnych niepotrzebnych bajerów to polecam Se w100. Brat kupił sobie taki w abonamencie i jest spoko. Co najważniejsze to ma nowy typ gniazda (nie takie jak na k550, k800) ponoć jest lepsze... Co wyjdzie w praniu.
 

raflooldz

Banned
Dajcie spokój z SE, to się już skończyło dawno, na pewno w tym przedziale cenowym wolałbym kupić Nokie jakąś z normalnym wejściem Jack i kup dobre słuchawki. Sama nazwa 'muzyczne sony ericssony' mnie bawi już na wstępie ;) to tanie chwyty marketingowe.
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Wypowie się ktoś jeszcze?? Albo podajcie jakieś dobre i tanie telefony(ceny podobne do tych co podałem),żeby był głośny i wytrzymały w miarę.
 

Skasowany

Banned
C902 5 pixeli aparat cybershot do 8g karta w wersi limitowanej wbudowane hi fi
dobry glosnik do muzy wgrane ma menu walkamna i cybershota metalwoa obudowa
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
Nie podoba mi się,zresztą za drogi jest.
 

cieszymir

Użytkownik
Użytkownik
SE Aino ---bo wgl jest fajny
samsung monte --- sluchawki na jack ... dobre brzmienie... i jak nie do muzyki tn np do internetu^^
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
A głośnik dobry w w890i???Nie chce mi się wierzyć że w k750i bez softu jest lepszy głośnik od w890i,to on jest muzyczny,czy nie??
To nie jest tak, że jak jest muzyczny to jak go włączysz na imprezie to zagłuszysz muzykę. Jest muzyczny bo ma Walkmana. Taka jest polityka SE. Ma beznadziejny głośnik, bo nie upchniesz nic dobrego w tak cienkiej obudowie. Ogólnie nie ma co się kierować w wyborze SE jakością gry na słuchawkach, bo jak już mówiłem praktycznie każdy SE (oprócz tych najnowszych, bo jeszcze nie wiem czy są one schakowane) jest modowalny i można do niego wgrać dowolne sterowniki dźwięku. Ja ogólnie nie polecam N73, bo to cegła i ogólnie mam do tego telefonu wstręt. Monte to szmelc, bo ma beznadziejny dotyk i nawet nie ma klawiatury Qwerty wirtualnej ... Co prawda FastPort jest wadliwy, ale w nowych SE już jest montowany mini-jack ; ) Np. w W995 już jest no i w nowszych. Na słuchawkach SE niestety biją każdy inny telefon.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Miałem W300i, beznadziejny był, a głośnik w ogóle do ****.
W nadziei że nowszy walkman bd lepszy, kupiłem W910i. Tak samo beznadziejny.
Zamiast tego mam Era G1, który muzycznie powiem że jest lepszy od większości walkmanów loll
 

Kuba2255PL

Użytkownik
Użytkownik
To może niech się odezwie te 10 osób,które w ankiecie wybrały W910i,bo ocenianie bez żadnego argumentu to ja mam gdzieś...I w ogóle ktoś czytał moje posty w tym temacie??-Np.
cieszymir-ja pisze że telefon w cenie tych co podałem,czyli około 200zł,a on wyskakuje z takimi za 500 i 900zł w najlepszym przypadku,no ludzie !?!?
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Słuchaj.
Jak już ktoś wyżej pisał porty w SE są strasznie wadliwe, miałem 2 SE i w każdym trzeba było kombinować przy ładowaniu.
Jeżeli chcesz słuchać muzyki to kup sobie Sandisk Sansa Clip+ i do tego EP630 i już masz super jakość muzyki (nie wiem czy nie lepszą od tych telefonów).
A jak chcesz robić zdjęcia to kup sobie aparat.

Jak dla mnie to telefon jest do dzwonienia ew. SMS'owania.
Ale jeśli już bym miał Ci polecić to nie kupuj żadnego z nich.
Może za nokiami się rozejrzyj, niektóre mają przynajmniej mikro albo mini jacka.
 

Do góry Bottom