1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

muzyka/film

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemas671, Sierpień 16, 2010.

1. przemas671

przemas671 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanko,mianowicie jak zgrać muzykę i filmy z płyty na konsolę i czy wogule się da,jak się nie da to jak to zrobić inaczej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    z płyty można zgrać tylko gry ale i tak woła płyte do uruchomienia . możesz zgrać audio CD na dysk przez płyte a reszty sie nie da. żeby przesłać sobie inne dane jak np. filmy zdjęcia i muze to musisz kupić specjalny kabel o nazwie TRANSFER KIT . poszukaj na allegro a znajdziesz

4. przemas671

przemas671 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  5. PLkubaPL

PLkubaPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Akurat tym kablem to filmów ani muzy na dysk nie prześlesz.

6. Lotor234

Lotor234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podepnę się pod ten temat żeby nie zakładać nowego i mam pytanie a można odtwarzać filmy i muze prosto z pen driva ? bez sformatowania go na fat 32 ?

7. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hmmm filmy można odtwarzać i z płyty i z pendriva . jak to jest film AVI to nie trzeba formatować a na innych nie wiem

a tak wogóle to ja mam też pytanie do was. nie wiecie przypadkiem czemu ale mi odtwarza tylko co niektóre filmiki 3gp . ta sama rozdzielczość a połowy X nie odtwarza

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn

8. Lotor234

Lotor234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    jest konwerter 3gp do avi Pazera Free 3GP to AVI Converter - Pobierz - Download.CHIP.eu sam się bawiłem tym programem . skonwertuj do avi i nie powinno być kłopotów

Poleć forum