1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Muzyka, Filmy na xbox360 "PIRATY"

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez beRRo, Styczeń 2, 2012.

1. beRRo

beRRo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanko, jeżeli pobiorę film zapiszę go z komputera na płytę DVD (przez nero) i odtworzę go na plazmie przez xbox'a 360 to czy nie wykryją mi i zbanują konsolę ? Pytanie też dotyczy formy mp3 (muzyki)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rasdel

rasdel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niech się wypowiedzą inni. Ale to nie o to chodzi, mnie się wydaje że nikt Cię nie zbanuje.
    Bany chodzą po ludziach którzy grają w multi i nie posiadają oryginalnych gier.

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz się trzymał z dala od live i nie masz konsoli podpiętej do neta to Cie nie zbanują.

5. beRRo

beRRo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli bany nie otrzymuje się tylko za pirackie gry ? ale także na video i muzykę ? szkoda. :(

6. paTherion

paTherion Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    311
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Belfast
    Ban otrzymujesz za flash napędu. Ot co. A jeśli live masz wyłączony - nie ma się czego obawiać.

7. beRRo

beRRo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli, muszą odłączyć xboxa od sieci ? a mam takową przez wifi, więc w ustawieniach sieci dam wyloguj ? czy odłączyć całkowity dostęp do neta. ?

Wczytywanie...

Poleć forum