1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Muzyka na Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez vnc, Grudzień 28, 2012.

1. vnc

vnc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Otóż dzis chcialem sobie zgrac muzyke na xboxa glownie po to aby wgrac do gry.. No i wszystko ladnie wypalilem plyte (bo z pendriva podobno sie nie da) wsadzam i patrze ze nie mozna zgrac ( nie mam Dysku)..nie zaskoczylo mnie to bo chyba microsoft juz mnie niczym nie zaskoczy..
    I teraz przejde do glownego problem, otóż ta muzyka nie jest mi bardzo potrzebna, ale jednak chcialbym ja miec na X'ie. Ostatnio czytalem gdzies o programie 360 music organizer ale kompletnie nie wiem o co z nim chodzi... czy da sie przez niego wgrac muzyke na pendriva a potem na X'a? I czy jest jakis sposób na wgranie muzyki bez dysku albo z Pena. :)
    Prosze o odpowiedz :D :kiwi-fruit:

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Na Xboxa 360 nie wgrasz utworów audio :) możesz je odtwarzać przez pendrive jak i filmy avi :)

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    albo nagryswasz płyte AUDIO CD i zgrywasz na dysk XBOX'a albo zgrywasz mp3 na pendrive i odpalasz w grze z pendrive'a

5. TheGodfather

TheGodfather Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Trinacria
    Z pendrive się da, z niego najlepiej.

6. maczosito

maczosito Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    BOLESŁAWIEC
    Nagraj płytę AUDIO z muzyką włóż do konsoli, potem skopiuj utwory na dysk twardy Xbox i gotowe

7. vnc

vnc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawde wielkie dzieki ze przeczytaliscie dokladnie cala wiadomosc. :chargrined:

8. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    pomyslal bys logicznie, jakim cudem chcesz kopiowac muzyke na xboxa nie posiadajac dysku?? gdzie chcesz ja zapisac?

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum