1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Muzyka na xboxa ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez raflooldz, Lipiec 26, 2010.

1. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Hej, mam pytanko, czy jakoś inaczej niż z oryginalnej płyty mogę zrzucić muzykę na xboxa ? Z pendrive próbowałem ale chyba się nie da, a z oryginalnej płyty zrzucić nie mogę, bo wywala błędy (masakrycznie porysowana bo ją w aucie wożę), czy może da radę kupić płytę cd-rw i nagrać ją audio, zrzucić, a potem kolejną i kolejną? Nalegam o pomoc, padła mi dzwiękówka, telefon podłączany do głośników zgubiłem, ta cisza mnie zabije, muszę kombinować ... :p

Ewentualnie jakieś inne pomysły by się przydały

Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nowis

Nowis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Da się z pendrive odtwarzać musisz wejść w biblioteke muzyki czy jakoś tak wybrać urządzenie przenośne i wybierasz muzyke potem mozesz zarzadzac przez przycisk xbox guide i jedna karta w prawo.

4. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Myślę, że cd-rw będzie ok, płytka za wiele nie kosztuje bo ok. 1zł ? Więc w razie czego to do samochodu będziesz miał :p Ale wg. mnie będzie działać, ostatnio porysowaną rw jedną wywaliłem, a szkoda bo bym przetestował :/

?? Z pendrive będzie mógł co najwyżej odtwarzać, więc o czym ty mówisz :p jemu o zgranie z płyty chodzi -.-'

5. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    dobra dzięki panowie, idę po płytę do sklepu i dam znać co i jak

jakiś dobry program do nagrania audiocd na szybko ktoś poleci? nie nagrywałem tego od lat ;P

Pozdrawiam !

EDIT:
    Niestety nie napiszę jak jest z cdrw gdyż w sklepie moim nie było takich cd :x kupiłem 10 cd zwykłych po 50gr i jazda.

teraz jedno pytanko: gdy zgrywałem z oryginalnej płyty tagi od razu zapisały się na xboxie, a gdy z pirackiej utwory zapisały się jako audio1, audio2 itd, musiałem je ręcznie edytować.

czy da się nagrać tak płytę audio by xbox od razu miał tagi ? bo zmienianie nazw z poziomu x'a jest dość niewygodną opcją...

pozdrawiam !

EDIT DO MODA

myślicielu, SPAM to wiadomości śmieci, które nie mają sensownej treści, napisałem dwa posty pod, myslałem, że jak mój był ostatni to je połączy, tak na większości forów się robi.

ale ciesze się, że mogłem Ci tą radość sprawić i mogłeś dać ostrzeżenie, ohh tak, wielki mistrzu.

pff.

6. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Nie da rady , sam miałem ten problem
    Musisz ręcznie

7. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Tak to już jest z audio cd, nie zapisują się na niej tytuły, tagi itp. z tego co mi wiadomo, takie rzeczy tylko na oryginalnych i to nie zawsze. Także pozostaje ci wpisywanie na xboxie :p dokup sobie klawiaturke do pada będzie szybciej :D ^^

8. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    normalna klawiatura na usb dziala tylko ma zamienione 'z' i 'y' .

tylko problem jest taki, że nagrałem już 4 płyty i żadna nie chce się zrzucić ;/

przy zrzucaniu np zrzuci się 5 kawalków, potem przy reszcie jest taki jakby znak zakazu zatrzymywania się i ich nie ma później ;x

nowo nagrane płyty rys nie mają, wtf ? próbowałem przez windows media player nagrać oraz przez jetAudio,

co ciekawe, płyte czyta i da się słuchać wszystkiego, ale nie moge zrzucic...

co za.. :x

Wczytywanie...

Poleć forum