1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

muzyka w iphonie/ipodzie

Temat na forum 'Telefony i tablety' rozpoczęty przez myszer, Styczeń 9, 2012.

1. myszer

myszer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam kilka pytań odłocznie marki apple
    poniewarz przymierzam sie do zakupu iphona ewentualnie ipoda iphon 3g/ipod 2g
    i czym sie roznia napewno ios-em
    w szczegolnosci ma mi sluzyc do muzyki wymagam wysokiej jakosci dzwieku jak i glosnosci
    takze jak sprawa z youtubem czy normalnie odtwarza???

2. Lotnik421 Xbox One

3. krolu21

krolu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Legionowo
    Jeżeli nie potrzebujesz telefonu, to kup sobie ipoda 4 generacji . Nie kupuj starszych iphonów ponieważ nie są one już wspierane przez apple i nie będziesz mógł
    sobie na nich wszystkiego zainstalować . Mam iphona 4 i muzyka gra świetnie , aplikacji masaaaaa internet gry, które wyglądają obłędnie jak na urządzenie przenośne . Youtube działa normalnie , wyświetla w jakości HD ( iphone 4 i ipod 4 ) . Polecam

4. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odpuść se ten system. Po miesiącu znudzi ci się. Niby jest cydia ale żeby za ikony na ekranie blokady płacić? Większość normalnych systemów ma to w standarcie.

Maaaaasaaa? Tylko w przykładowo 100 aplikacjach ile jest użytkowych? 1 czy 2?

Dla ciebie to już jest coś, to ciekawe co będzie na Androidzie z lepszą specyfikacją

I to już kolejny który dał się wrobić...

5. ezio22

ezio22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. Amek

Amek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krynica Morska
    Istnieje w Cydii coś takiego jak iHacksREPO - płatne aplikacje a free (scrackowane)

Pzdr.

7. Boje Sie Ludzi

Boje Sie Ludzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    na wsi
    tez mam iPhone4 i nie narzekam, nie wiem skąd taki pocisk dla tych od appla. Początkowo iTunes mnie wkurzył ale po pewnym czasie jest okej, a nawet super, dlatego mysle o shuffle ( tylko ciut drogi, za takie gow. :))
    Apple, samsung, nokia, dla mnie to tylko telefon, a tutaj co niektórzy chcą sie nim chyba onanizowac, ze sie doszukuja wszelakich aplikacji + i minusów. Apple iP4 jest prostym w obsłudze, niebrzydkim telefonem, ktory niestety traci zasięg bardzo szybko- mieszkam na wsi, natomiast nokia n8 czy tez 96 miażdży aparatem, bateria i co ważniejsze zasięgiem: porownalem te dwa, bo kupiłem je praktycznie w tym samym czasie jak wychodziły na rynek. Teraz pewnie cuda na kiju w obecnych telefonach.
    stad tez muzyka będzie grac pewnie jednakowo, zależy od słuchawek i jakości utworu.
    dzięki za szanse nabicia posta.

8. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobrze wiedzieć że nawet w nielegalnej cydii ludzie piracą.

Odpuść se bo tylko pożałujesz... Chyba że naprawde chcesz się ograniczyć

9. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja polecam z Cydi installous. Wszystkie płatne aplikacji z AppStore za darmo.

Wysłane z iPhone przez program Tapatalk

10. ezio22

ezio22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wrzystko jest dla ludzi a nowych potraw nie jesz??? tak samo z tel napalilem sie na marke aplle ze wzgledu ze dziewczyna ma 3gs he he i troche obaczajalem wrescie sobie kupilem ipoda 2g do muzy i jakis tam gierek z nudow w robocie he he mialem psp rznorakie tel. symbian wm android i chialem cos innego jak sie znudzi to sie sprzeda i tyle tak mialem z wrzystkim ps3 x-box 360 wii nds i wiele innych

11. p3pe

p3pe Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Śmieszą mnie ludzie, którzy tak narzekają na Apple i ich 'ograniczone' urządzenia. iOS jest dużo lepszym systemem niż Android. Po pierwsze łatwość i intuicyjność w obsłudze. Po drugie szybkość działania tego systemu, bije na głowę Androida. Po trzecie optymalizacja pod konkretny sprzęt, podam tutaj przykład. Mając HTC HD2 z Androidem 2.3.7, nie dało się grać w GTA III, miałem może 1 FPS. Natomiast na moim 3GS'ie, który ma gorszy procesor i mniejszą ilość pamięci, gra chodzi znośnie. Porównajcie sobie specyfikację obu telefonów.

Miałeś ty kiedyś styczność z iOS? Jakie ikony na ekranie blokady?

Na pewno więcej niż w Android Market.

Patrz przykład z GTA III, a do tego sprawdź Infinity Blade II na iPhone 4S, dopiero potem się wypowiadaj.

Niby w co dał się wrobić? W dobry sprzęt? Nie miałbym nic przeciwko.

Podsumowując moją wypowiedź. Nie ma siły bym wrócił do Androida. Jakość aplikacji w App Store, jak i wykonanie samego sprzętu od Apple po prostu przewyższa urządzenia z Androidem na pokładzie. Nie wspominając już o JB.

12. ojciecmoderator

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zgadza się. Niby są te same aplikacje na Androida a w iOS wyglądają znacznie lepiej. System i wykonanie iPhone jest jak najbardziej ok. Wcześniej miałem Galaxy S II na andku i też byl ok. Jednak iOS 5 plus jaillbreak jak dla mnie idealnie. Ale każdy ma swoje zdanie.

13. ezio22

ezio22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    za elegancje sie placi ja planuje zakup teraz iphona 3gs bo na 4 i 4s mnie nie stac zejda z cen to przejde na 4s

14. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    taaaaaaaa. Koszt złożenia jednego iphona to 300$. DLaczego więc za 700 $ się go kupuje?

15. ojciecmoderator

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jesteś w błędzie kolego. Koszt złożenia iPhone to 126 dolarów.

16. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    @finer- pokonałeś mnie swoją niewiedzą i hejterstwem. Z Twoich wypowiedzi ewidentnie wynika, że styczności z iOS'em nie miałeś, Iphona znasz z reklam, a swoje wypowiedzi bazujesz na opiniach osób pokroju Twojej osoby. Nie tylko ten kłamie, kto mówi wbrew własnej wiedzy, lecz ten zwłaszcza, kto mówi wbrew swojej niewiedzy. Miłośnik Apple. Pozdrawiam

17. finer

finer Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Posiadam iphona 3g, w domu jeszcze jest ipad. I to chyba wystarczy aby powiedzieć że ten system jest ograniczony. Teraz posiadam SGS2 i sam nie wiem jak mogłem mieć coś takiego jak "iPhone"
    "Miłośnik Apple."
    Łatwo wywnioskować. Złe słowo na temat iOSu i od razu krzyk :)

18. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ja dodam jeszcze coś o updacie. W iOS w razie wykrycia jakiejś luki/błędu dostaje się update. W przypadku androida nie ma na co liczyć. Mój brat ma SG Ace i w tym telefonie występują problemy z wifi i niestety update ani żadnego fixa nie będzie bo o zgrozo za updaty nie jest odpowiedzialny producent systemu tylko telefonu - żenua.

19. ojciecmoderator

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tym sie zgodzę Google oszczędza jak tylko może.

20. druteron

druteron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Otwock
    Co wg. ciebie tak bardzo ogranicza ten system w odróżnieniu od Androida? Brak natywnej obsługi bluetooth? Czy to, że nie można ustawić mp3 na dzwonek? Zapomniałeś tylko o jednej rzeczy, że Android w przeciwieństwie do iOS potrafi zamulić nawet na dobrym sprzęcie. Więc nie gadaj głupot, że jedynym słusznym systemem jest ten od google, bo to nieprawda.

"Miłośnik Androida"
    Łatwo wywnioskować. Złe słowo na temat Androida i od razu krzyk :)

21. krolu21

krolu21 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Legionowo
    Android jest systemem, który obsługuje wiele smartfonów. Ios jest pisany konkretnie pod jedno urządzenie. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego :)
    Przed iphone posiadałem xperie x10 . Nie ma tu żadnego porównania do iphona. Telefon się lubił zawiesić , aplikacje się nie chciały uruchamiać itp . W iphone nic takiego się nie dzieje . Jednak za dobre trzeba zapłacić.

Wczytywanie...

Poleć forum