1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Muzyka, xbox live, gra

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez devil3998822, Marzec 11, 2012.

1. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Mam pytanko czy jak nagram piosenki z kompa na płytę lub na pendrive to będę mógł je mieć w xboxie ???
    2. Czy jest możliwe żeby ktoś mi sprzedał konto na xbox live czyli identyfikator i hasło na tej starej zasadzie bez karty kredytowej???
    3.Która gra Lepsza Assassin's Creed: Brotherhood czy crysis 2 i czy ten assassin to jest mocno krwawa gra czy tak przeciętnie???

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    1. Jeśli chcesz przekopiować muzykę na dysk ixa to musisz nagrać ja na płytę CD najlepiej w *.mp3. Na pendrive możesz tylko odsłuchiwać muzykę.
    2. Nie bardzo rozumiem pytania, konto możesz sobie sam założyć a potem dokupywać tylko xbox live gold zdrapki np. na allegro.pl
    3. To musisz zdecydować sam.

4. lukas1729

lukas1729 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zambrów
    3. Assasin w 100% crysis 2 w porównaniu do poprzednich jego wersji to dno , a przy assasinie spędziłem wiele godzin i szczerze ci go polecam

5. TheSkater59

TheSkater59 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska :)
    1. Tak , ale tylko na płytę , z pendriv-a nie mozna skopiowac na dysk twardy

6. devil3998822

devil3998822 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    a z tym xbox live to chodzi mi o to że rodzice mi nie pozwalają podać nr karty kredytowej ;/ noooo i czy mogł by mi ktoś sprzedać czy to możliwe a co do assassin kupuję assassinka :D

Wczytywanie...

Poleć forum