Muzyka z dysku twardego

HanYs69

Świeżak
Świeżak
Witam

Niedawno zakupiłem sobie kabel do podłączenia dysku z Xbox'a do PC w nadziei, że będę mógł sobie powrzucać muzykę, filmy itd. na dysk i nie będę potrzebował żadnych pendrive'ów.
Moje zaskoczenie było wielkie, owszem mogłem sobie powrzucać te pliki na dysk, nawet jest specjalny folder "media" z opisem, że jest przeznaczony na pliki muzyczne, filmy i obrazy.
Tylko, że X nie znajduje żadnych plików do odtworzenia. Filmy i obrazy jakoś mogę zrozumieć, ponieważ nie ma do wyboru "Odtwórz z dysku twardego", ale w przypadku muzyki jest taka opcja, więc jakoś powinno dać się je odtworzyć, tymczasem konsola nie znajduje żadnych utworów na dysku.
Moje pytanie brzmi, na jaką partycję i do jakiego folderu konkretnie należy wrzucić pliki muzyczne, żeby Xbox je wykrywał?

Ps.1 Zauważam co raz więcej kolosalnych wad Xbox'a i zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem kupując go.

Ps.2 Uważam, że zakaz zakładania tematów w innych działach niż ten do 20 postów jest idiotyczny, ponieważ wręcz zmusza nowych "użyszkodników" do spamowania, żeby móc w pełni korzystać z forum.
Jest to tylko i wyłącznie moja opinia/sugestia na ten temat, ponieważ mam prawo do jej wyrażenia, więc nie krytykować i nie rzucać we mnie mięsem, tylko przeczytać i przemyśleć. Nic więcej.

Pozdrawiam
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
nie da sie wrzucic nic na dysk xboxsa.
muzyke mozesz jedynie zgrac z płyt cd
 

Do góry Bottom