1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Muzyka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez furman11, Sierpień 10, 2008.

1. furman11

furman11 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wschowa
    Witam mam problem mam na pendrive muzykę i normalnie podłączam do XBOX 360 Arcade i nie wiem jak przewinąć ja np o 10 min bo jak mam muzykę to jeden set trwa ok 2 godzin :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michał01

Michał01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: Muzyka

dołączam sie do pytania bo mam ten sam prolem :(

4. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Muzyka

Z tego co wiem to ten ich odtwarzacz nie ma opcji przewijania, moze jesienia sie to zmieni,kiedy wyjdzie nowy dash. Ma byc tez mozliwosc skopiowania z pendrive czy plyty mptrojek,filmow,zdjec bezposrednio na HDD - W KONCU!! :)

Wczytywanie...

Poleć forum