MW 2, NAT type: Moderate??

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Witam, otoz mam pytanie podczas grania w MW 2(multi) jest napisane jak w temacie, czyli NAT type: Moderate. Czytalem w sieci ze lepiej jak jest "Open", teraz wiec pytanie, jak zrobic, zeby bylo open??
Dodam, ze mam neostrade i liveboxa, z xbox live zawsze lacze sie bez problemu. Wiec jest dobrze, ale zawsze moze byc lepiej.
Z gory dzieki za pomoc.
 

Floras

Użytkownik
Użytkownik
Nat to znaczy ze masz porty pozamykane ;) Czasami zamkniety nat uniemozliwia dolaczenie do gry tak bylo w mw1 ;)

Pootwieraj porty, wylacz zapore systemu lub jakiegos innego firewalla jezeli to nie pomoze musisz recznie otworzyc porty poprzez wiersz polecen lub jakis porgram do tego ;)
 

kuba426

Użytkownik
Użytkownik
Wlasnie zrobilem, dziala.dzieki za pomoc.
 

materna13

Użytkownik
Użytkownik
A jaki port otworzyc ? Nr portu do mw2 poprosze.
 

Neqiu

Banned
portowq sie nie wybiera . ja poelcam wylaczy zaporke :D ...
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
macie też taki problem w mw2,że jak chcecie wybrać mecz to pokazuje innych graczy,pisze ze wybiera hosta i za chwile pisze game lobby closed,dopiero za którymś razem wyszuka mecz a mam NAT type open.
 

Neqiu

Banned
moze wina neta ile mb masz i z czego?
 

mlodypy

Banned
Użytkownik
neo 1mb
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
mam pytane, strasznie długo szuka mi meczu....czy to problem portów? w MW1 nie miałem takich problemów.Xboxa mam podłączonego do routera tak na marginesie
 

davidsindahouse

Użytkownik
Użytkownik
W 90% przypadkach to z powodu łącza, warto tez popatrzeć czy masz owe porty otwarte. Jeśli jednak grasz w grupie to liczy się host czyli ten który Cię zaprosił.
 

elpabel84

Użytkownik
Użytkownik
W 90% przypadkach to z powodu łącza, warto tez popatrzeć czy masz owe porty otwarte. Jeśli jednak grasz w grupie to liczy się host czyli ten który Cię zaprosił.
nie znam się na potrach, włączam gre i wymagam od niej by śmigała :)

mam NAT: średni

znajduje gdy czasami po chwili a czasami czekam kilka chwil.
 

davidsindahouse

Użytkownik
Użytkownik
To chyba raczej w takim razie normalne, MW2 ogólnie wyszukuje servery dłużej niż było to w MW1 czy WaW.
 

Do góry Bottom