MW2 czy Battlefield 2?

ToXiC1964

Banned
Witam. Mam pytanie, a mianowicie, mam grę call of duty MW 2 i nie wiem czy opłaca się kupować Battlefield 2, koledzy mówili mi że MW2 jest lepsze od Battlefield 2 i nie opłaca się kupować, co doradzilibyście?
 

dominik490

Użytkownik
Użytkownik
Bierz Mw 2 - Znakomity SP , świetny tryb kooperacyjny , i bombowy MP ;)
 

mateuszchm

Użytkownik
Użytkownik
Jak Ci sie zndzuił MW 2 to bierz bf'a 2
 

god69father69

Użytkownik
Użytkownik
nie opłaca sie lepiej kup moh
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez miałem MW2 i zastanawiałem sie czy kupic Bad company 2 i kupiłem i nie żałuje ani 1gr!!
Te gry roznia sie prawie wszystkim! Snajperowanie w Bc2 to cos pięknego
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
Czytać nie potraficie napisał że ma już MW 2
Co do tematu to miałem obie gry i powiem tak MW 2 to szybko się ginie a w BF 2 trzeba troszeczkę pobiegać
Polecam obie gry ;D
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
Wstrzymaj się, może MOH to będzie to, a jak nie to bierz BC2, multi jest super(szczególnie jak w drużynie maż 2-3polaków;p)
 

lolelitaman

Użytkownik
Użytkownik
bierz bf albo poczekaj jak ci sie chce na moh tier 1
 

cieszymir

Użytkownik
Użytkownik
Bc2 zdecydowanie
o wiele lepszy od mw2 ( trzeba pomyslec a nie biegac bez sensu jak to w mw2 bywa) po za tym swietny multi ze wzgledu na pojazdy i urozmaicone postacie...^^
 

mateuszchm

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast moh to juz bym wolal Black Ops
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Mam CoD:MW2 i niestety strasznie wkur*ia...
Nie wiem, jakiś sezon na granatniki czy na noże?
Właśnie czekam na przesyłkę BF:BC2 i mam zamiar w to grać gdyż jest bardziej realistyczne...
 

Gears6542

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w obie gry. Przy multiplayerze z CoD'a spędziłem jakieś 5h a przy BC2 jakieś 100h :) Pod względem multi battfield jest o wiele lepszy ale single jest po stronie coda.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Ile ludzi tyle opini. Sam musisz zdecydować. Dla mnie MW2 jest lepsze bo wole szybką akcje bez zbytniego realizmu i pojazdów A ty może lubisz pojazdy, więc tobie BC2 się spodoba...
Na twoim miejscu poczekałbym na Black Ops, ta gra zmiecie bc2 i mw2 razem wziete i polane MOH-em.
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz każdy ma inne zdanie.Pooglądaj różne filmiki i sam zdecyduj:) Ja właśnie mam ten sam problem ale biorę BC2
 

estern

Użytkownik
Użytkownik
Zależy czy grę bierzesz dla singel player czy multiplayer. Według mnie BF jest lepszy do multiplayer`a, a MW 2 do singel player`a.
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak jeżeli chcesz bardzo dobre single, + możliwość grania z kolega na kanapie w special ops które są wyśmienite to weź Cod'a a jeżeli chcesz się postrzelać to weź Battlefield'a
 

ToXiC1964

Banned
Ja biorę grę po względem Multiplayer, gdyż singel mnie trochę nudzi.
 

sadow78

Świeżak
Świeżak
Mw 2 zdecydowanie
 

leksior

Użytkownik
Użytkownik
jam mp to BF BC2, gram dopiero 6h ale o wiele leprze od Coda (grałem jakieś 60h .), realizm (np. widać jak pociski tracące impet spadają na dół .), pojazdy, zniszczenia, grafika, polski dubbing ., jedyna rzecz jaka mnie drażni to sniperowanie (ułatwione celowanie, nie trzeba np. tak jak to było w codzie wstrzymywać oddechu itp), a i jeszcze to mnie drażni, że nie można paść na glebę tylko kucać .
Kup BC2 (130zł kosztuje wiec tanio nawet .)
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
BC2 to jest gra taktyczna, nie wystarczy byc rambo i wszystkich wyciac ;] Ja wole o wiele bc2 ;]
 

Do góry Bottom