1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

mw2 vs bc2 co wybrać?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michanow, Maj 15, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, przyszedł czas na mojego pierwszego fps'a na xboxa. Zastanawiam się nad bad company 2 i modern warfare 2. Przeczytałem już dziesiątki postów na ten temat, ale zdania są bardzo podzielone i nie wiem co wybrać. Grałem w demo bad company 2 i było bardzo fajne, grałem też w coda, ale modern warfare 1(na kompie) i też było bardzo fajne. Gra ma mi dostarczyć bardzo dobrego singla i multi, który nie znudzi mi się przez minimum kilka miesięcy. Proszę o opinie tych dość długo grali w jedną albo drugą grę, a jeszcze lepiej tych co mieli okazje grać w obie gry. Pozostawcie dla siebie opinie ci, co grę widzieli u kumpla i "wszystko" o niej wiedzą. Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Single ma lepszy Mw2 a multi ma lepsze Bad company :D Wybieraj ;]

4. konrad767

konrad767 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam obie i z całego serca polecam ci bf2. Dla mnie lepszy singel i multi Pozdro

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja Ci polecam zdecydowanie Battelfield Bad Company 2 w polskiej wersji :)

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    no to tak ;)
    W mw2 gram praktycznie od premiery... na początku marca wbiłem 10 prestiż no i dalej chce się grać :) Co prawda bardzo denerwują mnie tuby, cel. termalne itp ale da się to przeżyć... Jednak tryb Search & Destroy (masz tylko 1 życie) ogranicza te noobskie bronie do minimum ponieważ większość napaleńców z tymi noobskimi dodatkami gra na Ground War... Miesiąc temu kupiłem BC2
    Na początku - ********* ;)
    Ale przeszedłem singla (który jest *********) i po jakiś 2 tygodniach na multi zaczęło mnie denerwować ;)
    Najbardziej niedopracowane w tej grze są shotguny które ściągają na takie same odległości jak snajperka (w singlu i multi) ;/ Bardzo to wkurza...

Ja bym na Twoim miejscu brał MW2
    Jest więcej akcji, broni, dokładnie możesz stworzyć sobie klasy, więcej trybów, map + jeden map pack i w czerwcu ma być 2
    Zanim wbijesz 10 prestiż to trochę grania masz przed sobą (oczywiście to tylko dodatek który umila rozgrywkę, ale fajnie jest wbijać kolejne prestiże)

7. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    tak jak mówiłem zdania bardzo podzielone, najlepiej mieć obie gry, ale niestety nie mogę, kurde no.....

8. ques

ques Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Takimi tematami możesz wywołać wojnę :) Ja osobiści bardziej wolałem BF:BC2 ,ale wróciłem do starego dobrego MW2 - jakoś lepiej czuje się w Call of Duty ,a w BC czuje się niekiedy zagubiony na tych ogromnych mapach :D

9. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
    A ja polecam Modern Warfare 1 zamiast tych obu gier :p

10. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zdecydowanie MW:2! Mam obie gry i powiem tak... najpierw mialem MW:2 wszystko fajnie no i wyszlo BC2 kupilem mowie łoooł ale odjazd (chodzi mi oczyiwscie o multi bo singiel to mw:2 zdecydowanie lepszy), pogralismy troche z kolegami i po miesiacu koniec... wszyscy powrocili do starego dobrego MW:2 i do dnia dzisiejszego gramy, BC 2 to ze tak powiem symulator wojny a MW:2 arcade lecz MW:2 daje o wiele wiecej zabawy, a te rozwalanie budynkow znudzi ci sie po dwoch dniach! Zdecydowanie bierz Mw:2 bo jak mowie wszyscy koledzy z XBL ktorzy maja BC 2 nie graja juz w to tylko MW:2!

11. Bishop95

Bishop95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Szczerze powiedziawszy to tutaj za bardzo się nie dowiesz co kupić, bo zdania są podzielone, każdy woli coś innego...Ja bym na twoim miejscu kupił tą, która tańsza a najwyżej jak ci się nie spodoba to się z kimś wymienisz (w realu lub na jakiejś stronie do tego przeznaczonej).

12. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja grałem w demo i zakupiłem Battlefield Bad Company 2, dzisiaj bym już grał ale sklep internetowy zrobił mi psikusa wysyłając wersję na PlayStation 3 :)

13. vibes

vibes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli masz kumpli, którzy grają w bad company 2 mają headsety i masz z nimi dobrą komunikację to bierz Bad company 2 bo w tej grze zabawą jest gra w drużynie. Jeżeli nie masz żadnych znajomych, którzy grają w BC 2 to bierz MW 2, ponieważ ta gra nie stawia tak wiele na teamplay tylko na samodzielność. Ja grając w MW 2 czułem dużo większą przyjemność z gry.

14. Kosa77

Kosa77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdwin
    Ja mam tą i tą gre (tak jakoś się złożyło, że kupiłem BBC 2 a potem na urodzinki CoD MW2) i powiem tak.Oby dwie gry wręcz zajebi***!!!!!!!!!Nie miałem przyjemności grać na XBL ,ale możesz sobie kupić grę która jest tańsza a potem spróbować zamienić na drugi tytuł.Singiel tu i tu jest wciągający masakra.Teraz przechodzę w BBC 2 na poziomie trudnym a w Codzie robię Special Ops.

15. Wyspa

Wyspa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bierz Bad Company 2. To jest gra z duszą ,a nie puste marketingowe próchno w postaci Modern Warfare 2.

16. Marinox

Marinox Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja polecę BC2 gdyż w singlu z polskim dubbingiem jest masa śmiechu. Można również rozwalać budynki co mi sprawiło frajdę. Oraz jeszcze najważniejsze BC2 ma lepszy klimat mi się bardziej podobała.

17. Sauron24

Sauron24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie wiem czy moje zdanie cie bedzie interesowac, ale ja grajac w mw2 na xboxie i pc oraz w bc2 na pc, uznaje ze mw2 jest lepszy. Gralem w multi i jest bardzo dobry, singiel tez daje rade chociaz jego fabula nie jest do konca spojna ;). Gralem rowniez w bc2 i nawet singla nie przeszedlem, jakos mi sie odwidzialo.

18. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    BC2 jest dobry, na pierwszy rzut oka multi jest lepsze niz w MW2, ale po dluzszej grze ja osobiscie mialem dosyc lagow z BC2...Wrocilem do MW2.

19. Szogun96

Szogun96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Oby dwie gry są fajne ale Bad Company 2 szybciej ci się znudzi niż MW2(na liczniku godzin grania mam odpowiednio 2 dni grania i 16 dni grania).

20. GKxD

GKxD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Też mi problem takie dumanie nic nie da.
    Po pierwsze w temacie powinno być wklejone głosowanie.
    A po drugie zagraj w jedną i drugą.

Ja osobiście polecam BC2.Multi to ... nie wiem od czego zacząć.
    Dla mnie jest to FPS roku 2010 już teraz to wiem.

21. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    BC2 to gra najlepiej oddająca realizm na polu bitwy, wdł nie ma porównania z MW2.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum