1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mw2 xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez akamaru66, Grudzień 20, 2010.

1. akamaru66

akamaru66 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    WItam

Chodzi mi o jakąś dobrą taktykę na granie w MW2 na live i szybkie expienie
    Zacząłem dwa dni temu, nabiłem już 23 lvl cały czas gram jedną bronią FAMAS
    Co proponujecie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    najlepiej specjalizowac sie w jednej broni, ja gram w coda4 i tez tak robie , tylko dochodza mi nowe perki i tak sie gra jakos , ale co do broni gram jedna tylko (33lv mam jakos). w codzie raczej taktyki nie uraczysz .

4. kriss202

kriss202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam od zeszłego czwartku i mam 17 poziom Tez pykam jedną pukawką A taktyka to nie wiem sporo graczy siedzi gdzies w jednym i tyle grunt to dobrze poznać plansze

5. akamaru66

akamaru66 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Powiem, że zmieniłem teraz bron na SCAR-H i idzie mi widocznie lepiej... czyli wg moich zaobserwowań należy używać jak najwięcej broni i robić te osiągnięcia za które dostajemy expa typu headshoty kille z granatnika etc...

Wczytywanie...

Poleć forum