1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MW3 Burner max problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gnom, Listopad 4, 2011.

1. gnom

gnom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam nagrywarke liteon iHAS124-19 B, wgralem juz FW burner max, ale po zaladowaniu tego obrazu Modern.Warfare.3.XGD3.0800.RF.XBOX360-iND (wiem, ze sa inne release i bede probowal z innymi jutro) i przy probie wypalenia na plycie Verbatim x4 Burnproof off i OPC ON predkosc 2,4x Larey brake optimal... wywala mi okno z wyborem zapisu: Overburn or truncate, czytalem ze jesli to okno sie pojawia tzn, ze soft Burn Max nie zostal poprawnie zaladowany... ale flashowalem 2 razy naped wszystko przebieglo ok...

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Imageburn 2.5.6.0
    Jeśli jest opcja truncate, jest zle załadowany FW DVD IHAS ALOS.
    wgraj wedug instrukcji z .pdf
    wszystko po kolei od nowa alos.exe,backup, i na koncu read i write flash od c4eva.
    Po tym wlacz eeprom utilitty i wlacz 3 opcje.

4. gnom

gnom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robilem tak juz 2 razy, no nic sproboje jutro raz trzeci...

5. gnom

gnom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrobilem flasha poraz kolejny wszystko zgodnie z tutorialem . Chce nagrac na plycie Verbatim DL x4 obraz i dalej wyskakuje overburn or truncate. Nie wiem co jest... moze kwestia samej plyty ?

Wczytywanie...

Poleć forum