1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mw3 cod elite

Temat na forum 'DLC' rozpoczęty przez Szabat, Marzec 4, 2012.

1. Szabat

Szabat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Stargard
    Cześć. Posiadam polskie konto , do ściąganie rzeczy, na które normalnie byłaby blokada, ale to jest konto poboczne. Ogólnie używam konta angielskiego, i nie mogę migrować. Jeżeli zakupie cod elite i przypisze je koncie angielskiemu(przypisuje sie konsoli czy koncie?) to wyskoczy blokada regionalna dla map? Czy muszę pożegnac sie ze statystykami, expem i innymi bajerami, ale bede mial mapy sciagniete na innym koncie, ale dzialajace na calej konsoli? Pokręcilem, ale chyba zrozumiecie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Boje Sie Ludzi

Boje Sie Ludzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    na wsi
    Witam, tez mam problem. Konsola w PL, region UK, gra MW3 PL. Chialbym kupic dlc/ premium tylko ze nie wiem czy będzie to działać w takim zestawieniu. Poza tym kupno premium po wyjściu tych map nie daje mi do nich dostępu tylko dotych które wyjdą podczas mojego konta premium? Czy jak zakupie teraz to mam do nich dostęp rownież ?

4. exbox146

exbox146 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy kupiony dodatek na koncie us do mw3 będzie działał na polskim koncie i do polskiej wersji gry.Szukałem wszędzie ale nigdzie nie mogłem odszukać jasne odpowiedzi....

5. exbox146

exbox146 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dlc sciagnięte z konta us działa na pl i pl wersji gry

Wczytywanie...

Poleć forum