1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mw3 problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez aker2, Styczeń 14, 2012.

1. aker2

aker2 Banned

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    POLAND
    Widzicie mam taki problem w Mw3 chciałem i nadal chce zrobić w tym tytule calaka ale jest pewien problem otóż grałem sobie jestem w połowie oczywiście veteran i przez przypadek zamiast wczytać czektpoint :D klikłem na obniżenie poziomu trudności do easy bo tam 2 razy kliknołem bo nie uważałem.

I moje pytanie jest następujące Włączyłem od nowa misje w której to kliknołem i dałem na veteran czy wpadnie mi na koniec aczik Aby skończyć całą gre na Vecie :?

lIKE za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeśli wczytałeś tą misje od nowa to tak..

Wczytywanie...

Poleć forum