MW3 vs B3

paradox2604

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam taki problem mianowicie zastanawiam sie w co bedzie lepszym zakupem MW3 czy battlefield 3 jak myslicie ktora z gier bedzie lepsza ? gralem a MW 1i2 i bylem mega zadowolony w batetelfilda gralem tylko w bc2 i to tylko kilka minut i szczeze mowiac nie bawily mnie te klimaty starych wojen? przynajmniej mialem wrazenie w pierwszej misji bo tylko tyle widzialem i dlatego teraz zastanawiam sie co kupic?
PS. a kiedy wogole sa premiery tych gier?
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
temat już taki był, a poza tym odpowiedzi na swoje pytania nie otrzymasz, tylko wywołasz kolejną kłótnię fanbojów
 

Don Joinciano

Użytkownik
Użytkownik
Jest już na tym forum obszerny temat BF vs CoD, masz tam X argumentów za i przeciw każdej z tych gier, ale zakładam że opcja 'Szukaj' gryzie... A premiery gier możesz sprawdzić w pierwszym lepszym sklepie internetowym. (;
 

Eiliff

Użytkownik
Użytkownik
Premiera Call of Duty MW3 to bodajże 8 listopada , a BF3 to 28 października. Wybierz grę , której styl ci pasuję, np: BF3 bd to gra na zasadzie teamplay (współpraca), a Cod jest grą bardziej indywidualną, jak sam napisałeś bardziej podobały ci się MW 1 i MW2, MW3 to kontynuacja , więc raczej się nie zawiedziesz, pozdrawiam
 

Mariano86

Banned
Użytkownik
MW3 będzie oferował dokładnie to samo co poprzedniczki tyle,że z jeszcze większą ilościa ulepszeń i dedykowanymi serwerami :)
ja planuje zakup jednego i drugiego tytułu :)
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Gościu popatrz sobie na gameplay BF3 i będziesz miał decyzję z głowy. Do tego ma być dłuższa. Jak masz jeszcze BC2 to sobie włącz bo druga misja to są już czasy współczesne. na początku było tylko takie wprowadzenie.
 

Do góry Bottom