1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MW3 vs BF3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez victhe, Czerwiec 8, 2011.

1. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jeśli zły dział to przepraszam.
    Prowadzę spór z kolegą o to która gra jest lepsza.
    Potrzebuje arugmentów. On mówi że w Codzie jest więcej akcji bo tak było na trailerze i że lepiej się sprzeda bo ma więcej fanów.
    Proszę, pomóżcie :) Wiem że BF3 zmiażdzy, ale nie potrafię podać argumentów. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piter95

Piter95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za te słowa fani cod'a mnie zmasakrują.
    MW3 to praktycznie odświeżone MW2, dzieje się prawie ta sama akcja, BF3 ma lepszą grafę, jest lepiej odwzorowane i ma więcej akcji, ale znając serię cod to mw3 pobije kolejny rekord sprzedaży

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Bf 3 przede wszystkim bije realizmem. To aż czuć :) Są pojazdy, liczy się gra zespołowa przede wszystkim. Ja to odbieram tak - Cod - szybka jednoosobowa akcja, nawalanie bez sensu żeby się rozerwać, a BF to gra ze znajomymi, żeby się rozerwać, ale również nawiązać współpracę oraz dopracować ją na maksymalny poziom. Generalnie obie gierki są dobre, ale celują w innych odbiorców

5. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ta, nie ma to jak granie w film :) Dzięki, proszę o więcej :)

6. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Chociażby to że jest silnik Frostbite zapewniający zniszczenia co daje zupełnie nowe, nieznane w Codzie doświadczenia płynące z gry :)

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Ja preferuje call of duty, bad company 1 bardzo mi się nie podobało i dwójki już nawet nie ruszałem. Faktem jest, że BF3 będzie miał na pewno lepszą grafikę - wszystkie cody to taki sam silnik graficzny i w zasadzie, co roku dostajemy to samo, ale jak widać sprzedaje się dobrze więc po co to zmieniać? Nie ma na razie sensu dyskutować która gra jest lepsza skoro jeszcze nikt w nią nie grał. Wyjdzie to każdy sobie wybierze. Ja dodam od siebie, że nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy zachwalają się multiplayerem battlefielda skoro gra działa w 30 klatkach (tak wiem, prawie każda tak ma) ale dla mnie to było wyjątkowo widoczne i poważnie utrudniało precyzyjne celowanie, to co mi po takim multi skoro mam problem z wycelowaniem? natomiast cody działają ładnie w 60 klatkach i można skilować.

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zaraz zapewne ktoś zacznie krytykować ale moim zdaniem póki gra nie wyszła nie ma co ich oceniać po filmikach można będzie to zrobić jak się zagra w jedna i w druga acz kol wiek moje osobiste zdanie jest takie ze COD jest gra dla dzieci a BF dla dorosłych ta opinia jest moja wiec osoby chętne ja krytykować wstrzymajcie się każdy ma prawo powiedzieć co sadzi o danej grze a na możliwe komentarze do mojej skromnej opinii nie odpowiem :)

9. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Tak naprawdę to nie ma argumentów. Co widać po tym, że musisz ich szukać po internecie. Marketing EA działa. No może jeden argument: Battlefield będzie mulił jak muli teraz.

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Ja mam wyrobioną opinię u marki Battlefield i to jej kontynuację kupię, grałem sporo w Battlefield Bad Company 2 na X360 na multiku, wsiąkłem bez reszty, wczoraj odpaliłem Battlefield Play4Free i tak samo, a i wcześniej jeszcze grałem sporo w Battlefield Heroes i także tylko pozytywne wrażenia. Multiki w BFach uzależniają bo są świetne : D Co prawda multików w CoDach nie sprawdzałem (tylko MW2 u kumpla, jedna czy dwie mapy, za dużo szybkiej akcji na chama...) ale po zagraniu w produkcje z logiem BF nie mam ochoty sprawdzać czegoś innego.

11. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    to ze gre kupi wiecej osob znaczy ze jest lepsza? poza tym bezsensu sie klocic skoro zadna z tych gier jeszcze nie wyszla...

12. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    moje zdanie jest takie że mw3 wygląda tak jak mw2 tylko nowe misje czyli jakby to powiedziała magda gessler odgrzewany kotlet....a frostbite w bf jest kozacki....model zniszczeń i plonacego ognia super....

13. Pogromca666

Pogromca666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    O bf3 i mw3 dużo stwierdzić nie można, ale grając w BF bad company2 i Cod mw2 uznałem ze większą frajdę sprawia battlefield. Activision powinno natomiast zająć się grami arcade, bo Grając także w Black OPS stwierdziłem fakt, że nie ma to jak Battlefield!

Tak z innej beczki. Boje się trochę o to, jak będzie z grą na xbox360 w bf'a3. 24 graczy to za mało.

14. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    A w Battlefield Bad Company też jest 24 graczy i jakoś jest ok. a mapy w BF 3 będą podobne rozmiarowo. Jak za mało to można zagrać na PC :)

15. Eiliff

Eiliff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    MW3 tak jak wszyscy już napisali, to odnowione MW2, ale nie można porównywać coda i bf'a , w codzie chodzi kompletnio o coś innego niż w bfie, bf to gra dla zespołów i jest oparta na współpracy, a cod jest bardziej indywidualny, jednakże obie gry są dobre, a gracze narzekający na Black Ops to głupcy, którzy nie moga nabić killstreaków bez innych , tak jak w mw2....., oby obie gry spełniły nasze nadzieje

16. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    Mój argument to opcja szukaj
    http://xboxforum.pl/gier-f12/call-duty-vs-battlefield-96982.html

Poleć forum