1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

MX VS ATV REFLEX problem z pobraniem z GWG

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krawjec, Październik 7, 2016.

1. krawjec

krawjec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z pobraniem powyższej gry. O ile wszystkie gry przeznaczone na XO pobierają się bez problemu, tak w tym przypadku kiedy zatwierdzam zakup pojawią mi się komunikat:

Sorry
    Your purchase cannot be completed at this time. Please try again"

Macie jakiś pomysł jak mi pomóc ?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Żeby pobierać gry we wstecznej kompatybilności z GWG musisz podpiąć kartę debetową/kredytową do konta inaczej nie pójdzie.

4. krawjec

krawjec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie problem w tym że dodałem najpierw debetową, później zmieniłem nawet na kredytową bo myślałem że to pomoże ale to nic nie dało. Zanim dodałem jakąkolwiek kartę to od razu krzyczał o braku karty, a teraz normalnie ją wyświetla i jak zatwierdzam zakup na ekranie gdzie ta karta widnieje to po tym właśnie dostaję ten komunikat.

Zastanawiam się jeszcze czy problemem może być to że mam konto na region UK (te czasu zakładania kiedy nie było PL) i mam tam jakieś lewe dane adresowe a kartą rzecz jasna jest już na prawdziwe Polskie dane.

Hmm...

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Jeżeli region konta jest UK a Ty próbujesz kupić coś na X360 z IP PL to nie przejdzie ;)
    Zmień region konta na PL.

6. krawjec

krawjec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli na XO wszystko bedzie smigalo a te na 360 tylko wymagaja przeniesienia regionu tak ?

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Gry i sklep X360 jest podzielony na regiony. Musisz gry na X360 (nawet te wstecznie kompatybilne z XO) kupować według regionu. Tak będą działać na XO.

8. krawjec

krawjec Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za pomoc. Zmienilem region i dziala :)

Wczytywanie...

Poleć forum