MXGP: The Official Motocross Videogame otrzymało nowy zwiastun

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Premiera gry zbliża się wielkimi krokami, nic dziwnego, że twórcy przypominają o jej istnieniu.



Głównym bohaterem filmiku prezentującego jedno okrążenie na torze Valkenswaard jest ujeżdżający Hondę CRF450R Evgeny Bobryshev z Honda World Motocross Team. Całość została zrealizowana za pomocą trzech ujęć - rozgrywkę możecie podziwiać zarówno z z oczu zawodnika, jak i zza jego pleców, a także przy wykorzystaniu kamery telewizyjnej. Nowa motocyklowa produkcja od Milestone prezentuje się naprawdę ciekawie - nie jest żaden motocrossowy next-gen, ale można podziwiać ładną pracę zawieszenia i całkiem realistyczne ujęcia w formie FPP. Szczerze przyznam, że nabrałem ochoty, by się trochę wirtualnie pobrudzić.


MXGP: The Official Motocross Videogame zadebiutuje już 28 marca na PC, PS3, PS Vita i Xbox 360.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
No w końcu jakaś dobra gierka :) Lubię tego typu klimaty i na pewno zagram.
 

Matek17

Banned
Użytkownik
Jak dla mnie wygląda kiepsko... :/
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Milestone robi poprawne gry rajdowe także powinno być nieźle tym bardziej, że wyścigów motocrossowych jest jak na lekarstwo. Sprawdzę ten tytuł z przyjemnością.
 

ixikus

Użytkownik
Użytkownik
Będzie dobra gierka :) na pewno zainwestuje w nią.
 

ExtremeSzem0

Użytkownik
Użytkownik
po Mx vs Atv Reflex nie ma żadnych dobrych crossów
zobaczymy co z tego wyjdzie
ja czekam
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
W mottocross madness 2 się grało i grało..
Lecz to wygląda kiepsko jak na dzisiejsze realia. Nawet powiedziałbym, że jakoś sztywno..

Na pewno nie kupiłbym..
 

Do góry Bottom