1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

My names is Bond…

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 10, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Activision zachęcone całkiem niezłymi przychodami w ostatnim okresie rozliczeniowym, przystępuje do nowej ofensywy. W dorobku tak szacownej firmy nie może zabraknąć (jak co roku) nowej odsłony przygód agenta 007.

Nowy Bond jest w trakcie produkcji i powinien pojawić się na rynku z końcem bieżącego roku. Nad grą tym razem pracuje studio Raven Software (nie jest to potwierdzona informacja), więc można spodziewać się solidnego kawałka kodu. Nic więcej na temat tej produkcji jeszcze nie wiadomo, ale znając Activision już niedługo powinno być o tej grze głośno.

My names is Bond...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marydson

Marydson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubaczów
    łatwa kasa, marka ma swoich fanów więc zeruja, ja dziekuje nie kupuje. Chyba, ze mnie czyms zaskocza w co watpie

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    fajnie, zagram sobie, lubie klimat bonda choc gry nie sa najlepsze

5. tactlessczak27

tactlessczak27 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Pierwsze części były najlepsze

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nigdy nie bylem fanem serii i jedyna odslona ktora mi sie podobala to na xboxa to byla from paris with love a i tak nie przeszedlem do konca....

7. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak zrobią grę podobną do Blood Stone to ja dziękuję... nawet się nie będzie opłacało pobierać, bo dłużej zejdzie z samym pobieraniem niż przechodzeniem.

8. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Ostanim Bondem w ktorego gralem byla wersja jeszcze na PS2, nawet nie pamietam nazwy.
    Wszystko potem wg. mnie lecialo w dol. Watpie, zeby udalo sie cos z tym zrobic, a kazda kolejna czesc to po prostu odcinanie kuponow.

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum