1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mygamertag.net

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez yaro555, Styczeń 8, 2011.

1. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Jak w temacie, próbowałem się zarejestrować na tej stronie ale to tam wszystko po angielsku co nie jest mi na rękę. Po zarejestrowaniu, podaniu gamertagu, hasła itd dostałem maila z linkiem, wchodzę w ten link chce się zalogować i ****. Coś tam jest napisane co i jak ale nie bardzo wiem. Może ktoś wie co i jak tam trzeba później ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skobelek

Skobelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    z tego co pamietam to musisz wyslac jakis kod im na forum xbox.com czy cos takiego.

4. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    Dokładnie - tam masz taki kod, i klikasz tam pod albo nad kodem jest odnośnik "Private Message" albo coś takiego przenosi cie na xbox.com żeby wysłać wiadomość do nich i tam gdzie jest temat: dajesz ten kod i w treści wiadomości też dajesz ten kod. Tylko gamertag na xbox.com musi być taki sam jak podawałeś u nich na stronie. Potem jak wyślesz to czekasz na aktywacje konto - ok. 24h.

5. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    mhm, ok dziękóweczka. koniec tematu

Poleć forum