1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Mysz i klawiatura do Xbox One

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez kamcio100, Czerwiec 10, 2015.

1. kamcio100

kamcio100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka, mam pytanie jakie urządzenie mogę zakupić aby pograć sobie w gry za pomocą klawiatury oraz myszki na konsoli ? Osobiście znalazłem coś takiego : Venom X

Ale tam da się tylko w gry FPP, a ja chciałbym bardziej uniwersalne, aby rezerwowo zagrać w Fifę itd.

Będe wdzięczny za odpowiedzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Pod VENOM X bez problemu podłączyć dowolną mysz i klawiaturę urządzenie w pełni komfigurujesz z poziomu PC i to od ciebie zależy w jakie gry będziesz grał

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

4. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale z tego co rozumiem, mogę podłączyć również klawiaturę i myszke bezprzewodową ?

A potem jak przebiega konfiguracja ? To trzeba pod PC podłączyć i w odpowiednim programie konfigurować ?

5. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Dokładnie dokładna instrukcje masz na stronie producenta tuact.com

6. Kyron

Kyron Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    206
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Tylko granie w fpsy online na myszce i klawiaturze zamiast na padzie to jakieś oszustwo. Dobrze że to sporo kosztuje.

7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Oszustwo ? przecież myszkę i klawiaturę może podłączyć każdy kogo na to stać, producenci konsol nie blokują tego typu rozwiązań więc to raczej to nie oszustwo, fakt jest tylko taki że precyzja celowania myszką jest o wiele bardziej dokładna i szybsza od pada, sam osobiście znam parę osób na konsoli które grają za pomocą myszki, lecz nie zawsze przekłada się to na dobry wyniki

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    myszka i klawiaturę zostawmy pecetowcom, nie po to kupuje się konsolę żeby grać na dodatkowych urządzeniach.

Dla PC - mysz
    Dla prawdziwych konsolowych graczy - Pad.
    Większość konsolowców nie ma szacunku do tych graczy którzy cisną na myszce i klawce i również to popieram.

rasomaso i wojek_gacek lubią to.
  9. kamcio100

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No tak, ale jest też taka sytuacja że ktoś np nie ma mocnego PC aby pograć sobie w BF H, a ma już konsolę to takiej osobie (w tym mnie) ciężko jest się przestawić na kontrolę analogiem prawym. Ja omijam takie gierki gdzie właśnie trzeba tego używać, ponieważ po prostu jest bardzo ciężko to wszystko połączyć. Tak tak wiem, że są wyjadacze którzy grają lepiej takim rozwiązaniem niż niejeden na komplecie mysz i klawa. Ja po prostu zapytałem o takie rozwiązanie ponieważ mnie to zainteresowało. Z racji tego iż to sporo kosztuje to i tak tego nie kupię. Chyba że znajdzie się coś tańszego, lecz to na pewno wiązało by się z pogorszeniem rozgrywki.

Dla mnie narazie konsola to Fifa, Pes, i inne sportowe, wyścigi i wszystko inne gdzie nie trzeba używać analoga prawego do rozglądania się. Może troche bezsens, ale od niecałego miesiąca mam ONE, gdzie cały czas jechałem na myszce w FPP i narazie sobie tego nie wyobrażam. Może jak bym pograł na tym troche szło by sie wyuczyć.

10. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Również sam grałem na x360 na myszce np w cod czy inne gry w fabułę teraz na xo sam mam full znajomych którzy grają również na myszce i nie uważam tego za żadne oszustwo ale to tylko moje zdanie każdy gra na tym co mu bardziej odpowiada a tak jak kolego napisał ze nie ma mocnego pc to tez dlaczego miał by sobie nie kupić bo co bo będzie oszustem. Zresztą nie ma się co dziwić Polacy to dziwni ludzie i zawsze znajdzie się powód do wysmiewania czy oczerniania innych

kamcio100 lubi to.
  11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak dłużej pograsz na padzie to się nauczysz, mnie też wydawało się to niemożliwe, a jednak da się. Wystarczy przysiedzieć nad grą i się nie zrażać, bo to normalne, że po przesiadce z pc na konsolę wydaje się to czymś niemożliwym i wyniki w grze będą słabe, a jest to nieprawdą :)
    Ja również uważam, że granie na konsoli na myszy i klawie to oszustwo :) Mimo, że ogólnie bardziej ze mnie pctowiec niż konsolowiec.

12. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Kiepskie tłumaczenie biorąc pod uwagę fakt, że pieniądze które zainwestowałeś w konsolę mogłeś przeznaczyć na modernizację peceta - a i gierki miałbyś tańsze.
    Graj jak porządny konsolowiec, na padzie a nie jak wynędzniały, zmazgajony tandeciarz na myszcze i klawce który szuka wymówek "bo on nie umie na paaaadzieeeee <wielka bańka z nosa>"...
    z czasem idzie się wszystkiego nauczyć, pograsz w gry wymagające szybkiej obsługi pada to sam nawet się nie zorientujesz kiedy opanowałeś jego obsługę.
    a klawiaturę zostatwmy oszustom którzy idą na łatwiznę i nie wiedzą po co tak naprawdę kupili konsolę i do czego ona służy.

kuleczka91 i Kyron lubią to.
Wczytywanie...

Poleć forum