1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Myszka A4tech bloody v8m vs v7m?

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Maj 16, 2015.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak w temacie jaką polecacie?
    Ja jakoś bardziej przekonany jestem do v7m. Chociaż widzę, że w niektórych sklepach v8m jest tańsza od starszego brata v7m.. Powinna być droższa jak jest nowszym modelem. I to daje do myślenia :)

Decyzję raczej chce podjąć szybko bo moja bezprzewodowa myszka już mnie totalnie denerwuje - zacina się prawy przycisk, a czyściłem ją już chyba 10 razy. No i denerwuje mnie fakt wymiany baterii (wiadomo nie często ale jednak).

2. Lotnik421 Xbox One

3. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Do czego ci ta myszka potrzebna, do jakich gier konkretnie? Odpowiedz to może da się dostać coś lepszego w tej cenie.

4. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Kupiona V7M temat można zamknąć :)

5. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Tomsi możesz powiedzieć jak ci się będzie spisywać ta myszka też się nad nią zastanawiam a każda opinia na jej temat była by cenna, a w internetach to rożnie piszą

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Więc tak po pierwszym dniu (nie całym) jestem mega miło zaskoczony.
    Myszka objawia swoją pełną moc dopiero po wgraniu sterowników ze strony producenta (oprogramowanie) tam też z łatwością zmieniamy sobie rdzenia :).
    Ultra Core 3 i 4 jest darmowe do 1000 prób później trzeba niestety zakupić odblokowanie "headshota".

Zakres dpi jest od 100 do 3200 (co jak dla mnie mega bomba). Myszka jest na prawdę szybka. Metalowe ślizgacze mają tą specyfikację, że nie lubią "bele" jakich podkładek. Moją starą podkładkę (była już konkretnie zużyta) musiałem wyrzucić bo odczuwałem lekki opór. Na chwilę obecną jadę bez podkładki i jest b. dobrze.
    W internecie ludzie piszą, że mają problemy z oprogramowaniem - Ja żadnego nie miałem.
    Co do samej budowy i poczucia gryzonia w ręce jak dla mnie jak najbardziej okej. Myszka wydaje się masywna ale konkretnie leży w dłoni. Jak ktoś ma większe "łapki" to jak najbardziej polecam. Jeszcze te wgłębienie na kciuk jest mega wygodne. No po prostu nie chce się brać do łapek innej myszki..
    Kabelek oczywiście "nie plączący się" - nie ten gumowy tylko już pokryty materiałem - więc to też dla mnie mega plus.

Ogólnie miałem/mam klawiaturę i myszkę bezprzewodową z logitecha (klawiatura została, myszka odłączona :D) i w porównaniu do v7m myszka logitecha wypada bardzo blado. W grach czuć jakby tą dynamikę myszki.

Jak na gryzonia do 100zł jestem jak najbardziej POZYTYWNIE nastawiony.

o M a c z 0 S lubi to.
  7. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Podziękował za tak skrupulatną wypowiedź :)

8. BBBB

BBBB Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak grasz w cs:go to nie używałbym tej opcji zmniejszającej rozrzut, banują za to.

9. Onicniepytaj

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Nie gram w CS:GO :)

Wczytywanie...

Poleć forum