1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

myszka i klawiatura?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pytka321, Sierpień 12, 2010.

1. Pytka321

Pytka321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    tczew
    Hej czy przez takie coś można podłączyć myszkę i klawiaturę do xboxa? Max Shooter Mysz+Klawiatura XBOX Sklep =R2pol= (1162683498) - Aukcje internetowe Allegro czy lepiej kupić takie coś? Scorch - myszka i kontroler do Xbox 360 oraz PC (1070650003) - Aukcje internetowe Allegro chociaż osobiście wolał bym to pierwsze hehe bo tanio chodzi mi tylko aby pykać na tym w FPS-y

2. Lotnik421 Xbox One

3. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To pierwsze jest chyba pod pierwszego xbox'a , a jeśli chodzi o drugie to sprzedaż jest już zakończona. To pierwsze jest na pewno na Xbox 1 bo cena jest za niska, a takie coś na Xbox 360 kosztuje powyżej 250zł.

Pomogłem? Kliknij dziękuję.

4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1 aukcja do xboxa jedynki. A 2 po 1 się skończyła, a po 2 nie za drogo trochę. Zresztą poczytaj o xFTP.

5. Pytka321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    tczew
    Co to jest xFTP? bo nie mogę nic o tym znaleść druga aukcja miała być poglądowa , bo ogólnie to znalazłem takie coś Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ale cena kosmos!!!!!!! i raczej tego nie kupie dlatego szukam jakiegoś innego rozwiązania hmmm bo jakoś granie na padzie w fpsy jest bardzo ciężkie hehe

6. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
  7. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla mnie to jest bez sens w ogóle kupować takie coś przecież to jest bezesens położyć się na łóżku z klawiaturą i myszką... Po coś jest ten fajnie leżący w dłoni Pad. A i jak się ciężko gra to uwierz mi inni grają na takim samym jak ty.

8. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Video&Play - videogames and more... PlayStation, Xbox, Gamecube, PSP, DualScreen, Gameboy...
    YouTube - XFPS 360 Pro Halo 3 Keyboard and Mouse Xbox 360
    Mozesz poszukac tego taniej.

Ty nie amsz go nawracac tylko mu pomoc wybrac.
    Tak w ogole to fajny masz sprzet.

9. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    To jest oszustwo. Dobrze, że to jest drogie. I chyba wymaga oryginalnego pada od x360.

10. Pytka321

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    tczew
    Nic spróbuje popykać na padzie zobaczymy jak mi to wyjdzie hehe dziś kupuje Gears of war 2 , najgorzej to celowanie hehe ale może dlatego że konsole mam dopiero 2 tyg całe życie na kompie ciężko się przeżucić :)

11. Bartii

Bartii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Darmstadt
    z czasem przyzwyczaisz się do pad'a

Wczytywanie...

Poleć forum