1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[n00b] Kilkuletni X ożywiony po 3 latach! A teraz kilka pytań C:

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez talky, Październik 18, 2013.

1. talky

talky Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemanko, bando gamer'ów! Tak jak pisane w temacie, jestem w posiadaniu xboxa360, który po 3 latach RRoD'a (3 ćwiartki) został ożywiony :) Jest to pierwszy wypust x'a, prawdopodobnie Xenon (203W na zasilaczu). Kiedyś tam został przerobiony przez typa, który się tym trudnił i właśnie nie wiem jaki iXtreme jest tam wgrany. Wiem, że kumpel, który nagrywał mi gierki musiał je jakoś patchować (nie mam pojęcia jak- chyba abgx'em z tego co wyczytałem na forum).

Jednak pojawia się kilka pytań:
    1. Jak sprawdzić jaką mam wersję iXtreme? Podejrzewam, że jest to 1.5, 1.51 lub 1.6 .
    2. Skąd mam wiedzieć jaki 'wave' ma dana gra? Czy np. takie Red Dead Redemption będę mógł jakoś spatchować by chodziło mi pod tym starym syfem? Jak tak to jak?
    3. Widziałem w internecie, że pod Hitachi 78 (bo taki mam czytnik) jest przeróbka lt 3.0, tylko czy będę mógł nagrywać starsze gry zwykłą nagrywarką, a do nowszych (typu GTA V) będę potrzebował tej z 'iHAS' (czy jakoś tak) ?
    4. W internecie jeszcze wypatrzyłem filmik na yt jak koleś przerabia czytnik i on na jeden z kabelków (tych z białymi końcówkami- kabel zasilający?) nakłada przełącznik, bo w pewnym momencie program prosi o wyłączenie napędu na 1s. Muszę robić tak samo, czy zadziała np. wyciągnięcie całej wtyczki z płyty głównej x'a i włożenie jej z powrotem?

Dziękuję za ewentualną pomoc ;)

PS: Nie piszcie postów typu "wywal tego starego złoma na śmieci i kup nowego! I tak za miesiąc się spali!". Nie każdemu bananowi rodzice sponsorują wszystko, niektórzy muszą iść do pracy i ciężko harować za kilka marnych groszy, a w końcu się okazuje, że masz 1000 innych wydatków ważniejszych od x'a...

2. Lotnik421 Xbox One

3. Yberias

Yberias Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Biała
    3. Ja nie mam nagrywarki IHAS tylko zwykła LG i mi działa jak narazie na LT 3.0
    2. Bardzo często pisze przy grze jaki ma wave :)

Ok Sorki źle zrozumiałem co do 3 punktu ;/

4. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    A czy ty umiesz czytać? Nie ma po co porównywać Lt3.0 z 1.5 jaka prawdopodobnie jest

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum