1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

N00b potrzebuje pomocy :)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sunshine07, Maj 5, 2010.

1. sunshine07

sunshine07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witajcie :) W kwestii X360 jestem mało wiedzącym n00bem, tak więc zakładam ten temat, by zaspokoić swoją ciekawość (jak dotąd żadnym źródłem nie zaspokojoną). Konsolę mam od niedawna, nie miałem zbyt dużo czasu na przygotowanie się w teorii..

Z góry proszę o cierpliwość i wyrozumiałość w odpowiedziach ;)

A więc:
    1. Komunikacja HDD 120 GB z komputerem: przeszukałem oficjalne strony i nie znalazłem nic oryginalnego i konkretnego (a konsoli przerabiać nie mam zamiaru) Na allegro natknąłem się na specjalny kabel:
    Kabel do transferu danych dysk xbox 360 20gb 120gb (1019322416) - Aukcje internetowe Allegro
    jak to się odbywa? Bo jak mniemam, ten kabel nie jest oryginalnym narzędziem od M$. Używa ktoś podobnej metody? Mam zamiar zapełnić ten dysk nie tylko grami, a właśnie przy takim kablu byłoby dużo łatwiej - chyba, że są jeszcze jakieś inne sposoby (bo wiem, że z pendrive'a to sobie np. muzyki na dysk nie skopiuje bezpośrednio).

2. Aktualizacje: Jak to jest z tym Livem? Czy można zrobić aktualizację softa bez aktywnego XBL ? Gdy włożyłem DVD z plikami .avi , to pojawiła się informacja, by zaktualizować sterowniki. Czy jest możliwość oglądania na X360 filmów w tym formacie? O napisach oczywiście nie wspominam, bo podejrzewam że to i tak absolutnie nie wchodzi w grę. PS: mam na myśli legalne aktualizacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SirArczi

SirArczi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tego co pamietam kiedy M$ dodawal do wersji ELITE podobny kabel i jest to calkowicie legalne.

Chcesz zapelnic ten dysk grami, demami, filmami itp ? Jesli nie chcesz miec JTAGA to Ci nie pojdzie.

Aktualizacje mozna przeprowadzic OFFLINE [ jest na forum ]

Co do odtwarzania filmow... musisz podpiac sie pod LIVE aby X zasaczyl kodeki.

4. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Aktualizacje offline możesz zrobić dashboarda (znajdź linki na forum do pobrania dasboarda albo na stronie M$) a kodeki to już inna sprawa musisz się połączyć z XBL. Co do tej legalności to co napisałem o dashboardzie to jest 100% legalne, tak samo jak z tymi kodekami!

5. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    i na dysk nie skopiujesz nic innego niz dema, save, themy itd. Filmow z niego odtwarzac nie bedziesz mogl ani mp3. gry z dysku bz plyty tez dzialac nie beda.

6. sunshine07

sunshine07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodziło mi głównie o muzykę. Liczyłem na to, że dostęp do dysku nie jest aż tak ograniczony, tym bardziej, że w odtwarzaczach multimediów są wszędzie opcje "z dysku".
    A co z formatami Windowsowymi (wma, wmv) ?

O grach akurat już zdążyłem się przekonać, w sumie to M$ byłoby durne. Wystarczyłoby tylko pożyczyć grę i zainstalować ;)

Z tego co czytałem to każdy gdzieś tam wspomina o tym, że są 3 miesiące XBL na start. Trochę ostatnio szumu jest wokół tego, ale ja niestety nie ogarniam dobrze tego wszystkiego, wiem tyle, że oficjalnie w Polsce go nie ma.

Thx :)

7. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    muzyki w formacie mp3 możesz słuchać z pendriva ,ale nie możesz jej zgrać na dysk
    aby zgrać muzykę na dysk xboxa musisz mieć płytę CD audio i z niej można zgrać muzę na dysk xboxa
    filmy w formacie wmv nie wymagaja pobierania kodeków - działają od kopa
    aby odtwarzać inne formaty xbox musi byc podłączony do XBL żeby te kodeki pobrać
    masz 1mc na start XBL Gold ,ale można utworzyć 3 profile tzn. 3x1mc :)
    profil tworzysz np. na USA lub Wlk.Bryt.
    są 2 rodzaje kont Silver - bezpłatne i Gold - płatne
    aktualizacja Xboxa robi sie automatycznie po podłączeniu do XBL bez względu jakie jest konto ,lub offline z pendriva lub CD

Wczytywanie...

Poleć forum