1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na BulletStorm 2 przyjdzie pora, teraz czas na coś innego

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Kwiecień 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Wiemy już, że Epic Games tworzy pecetowego exclusive'a i że Gears of War Exile poszło do piachu. A co u współpracowników Bleszinskiego z People Can Fly?

Rąbka tajemnicy na temat tego, nad czym pracuje teraz studio Adriana Chmielarza uchylił Mike Capps z Epic Games. Według jego słów polskie studio nie pracuje teraz nad BulletStorm 2, które na swoją zapowiedź (o ile w ogóle kiedyś ona nastąpi) musi trochę poczekać:

Capps dodał, że w kwestii marki BulletStorm jeszcze nie wszystko zostało powiedziane, a sprzedaż jedynki była całkiem dobra, choć nie niesamowita. Mimo to pierwszeństwo ma właśnie niezapowiedziany jeszcze projekt. Pozostaje czekać na szczegóły - zdaje się, że dobrą okazją do zapowiedzi będą zbliżające się wielkimi krokami targi E3 - czy wtedy poznamy nowy projekt People Can Fly? Czas pokaże.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Czytając tego newsa bardziej się zaciekawiłem tym exem na pc od Epic :D
    Co do PCF to mogliby zrobić nowego Painkillera, a wcale bym się nie obraził.

4. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    trudno :( może robią coś w stylu Painkillera

6. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Liczyłem na BS2, no ale cóż, jeśli ta nowa gra będzie równie 'chora', jak Bulletstorm to nie mam nic przeciwko ;)

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bulletstorm był ciekawym pomysłem, ze średnim wykonaniem. Na początku te 'skillshoty' czy jak to się tam nazywało, dawały ogromnie dużo frajdy, cały czas coś nowego odkrywaliśmy, ale bardzo szybko się nudziły. Brakowało jeszcze prawdziwego multiplayera z krwi i kości, przez co gra szybko się wypaliła i została zapomniana. Ale istnym mistrzostwem świata w tej grze były dialogi - tutaj PCF pokazało cały swój kunszt.
    Co do tego nowego projektu, jestem bardzo ciekaw co z tego wyjdzie, PCF to studio z dużymi ambicjami, liczę na nich.

8. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No i teraz ciekawe czy PCF wyda tą grę na UE4, czy jeszcze UE 3.7 (tym z GoW). Niemniej jednak jestem bardzo ciekawy co to będzie za gra, PCF ma dosyć spore doświadczenie w robieniu strzelanek, jeśli byśmy dostali coś a'la Painkiller 2 na w/w silniku to pewne jest, że było by duuużo krwi :D Po za tym, Chmielarz już kilka tygodni temu chyba pisał coś na twitterze o nowej grze. Tak jak w przypadku Epic i Crytek, czekam na jakieś konkretniejsze zapowiedzi.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum