1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na Bulletstorm Epic nic nie zarobiło

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Wygląda na to, że wieści o niskich zyskach Bulletstorm nie były przesadzone. Potwierdził to w wywiadzie niejaki Mike Capps, jedna z najważniejszych osób w Epic Games.

Już jakiś czas temu wiadomo było, że gra sprzedaje się dużo gorzej niż planowało to sobie People Can Fly. W ciągu pierwszego miesiąca na rynku produkcję naszego rodzimego studia zakupiło 300tys. osób, a część z nich nie ukrywała, że wabikiem okazała się tu beta Gears of War 3. Mike Capps nie owijał w bawełnę i powiedział krótko:

Czy to oznacza, że wydawca żałuje romansu z People Can Fly? W żadnym wypadku. Mike zaznaczył, że Epic było i jest bardzo zadowolone z samej gry, dodając na koniec:

Czas więc uzbroić się w cierpliwość i czekać na to, co też wysmażą nam teraz twórcy Bullestorma.

źródło : Na Bulletstorm Epic nic nie zarobiło | PPE.PL - Portal PSX Extreme

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie ma co ukrywac gra nie przyciaga i nie powala na kolana ale unreal tournament ktorego dlugo nie ma mi sie bardzo podoba z epic

4. Don Joinciano

Don Joinciano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biała Podlaska / Warszawa
    Gra była świetnym pomysłem i miała ogromny potencjał. Przypominała dawne strzelanki, w których liczyły się hektolitry krwi i zdobywanie punktów za rozwalanie wszystkiego co się rusza. Niestety ten potencjał nie został w minimalnej części wykorzystany, gra po dwóch godzinach stawała się monotonna i jedyne co przyciągało do telewizora/monitora to w miare dobra fabuła. Szkoda, wielka szkoda.

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    swoja droga tez grafika na xie nie byla za ciekawa i gre pogralem 3min odrazu wylaczylem nie przyciagnela mnie wogule ale dziekowac tworca za dobre checi czekam na nowego ut tournament:)

6. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Za duzo "bo polskie", za malo dobrej gry.

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie ma co sie czarowac gra nie przyciaga i dla fanow strzelanek glownie .ale licza sie interencje tworcow ale za ta gre nigdy bym nie dal 200zl

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    A mi się podoba. Fajny pomysł na grę, prosta fabuła, nawet dobre dialogi. Strasznie 'płaska' gra, ale daje mnóstwo radochy. Do tego tryb Echo, który daje mnóstwo godzin świetnej zabawy. Nie wiem, o co Wam chodzi z grafiką - była fantastyczna!

Niektórych oburzała kontrowersyjność tej gry, pewnie dlatego tak słabo się sprzedała.

9. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    a widziales wersje pc i xboxowa?

10. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mi się tam podobała, fabuła z jajem, system skill-shotów potrafił mnie wciągnąć. Największym minusem dla mnie jest zabugowana grafika dla wersji PC. Gracze mieli poważne problemy z uzyskaniem normalnej jakości grafiki, twórcy gry z tym nic nie zrobili praktycznie. Metodę na bugi znaleźli sami gracze, a producent nie wypuścił żadnego patcha. Jak dla mnie skandal.

11. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    epic to jako testowa nowa produkcje zrobil z tego co wiem epic raczej skupia sie na fizyce do gier niz na grach ich udany produktem byl tylko unreal tournament

12. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    dla mnie ta gierka to niewypał ;) ledwo dotarłem do końca kampanii, musiałem dawkowac godzinke dziennie bo dłużej nie szło wytrzymac, nudy straszne.. paradoks, ta gra właśnie miała zabijac akcją

13. Bartoshek

Bartoshek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Giżycko
    Według mnie Bulletstorm to jeden z najlepszych shooterów i tyle w temacie.

14. ariel111c

ariel111c Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak na polską produkcję to jest bardzo dobra.
    Nie wiem czego ludzie się spodziewali, ale jak dla mnie to jest polski "the best'ciak" :)
    Oby tak dalej a inni niech se gadają.

15. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Gra świetna a onix ocenia książke po przeczytaniu dwóch kartek. Pograj, znajdź wady i zalety gry i dopiero się wypowiadaj, co możesz powiedzieć o grze w która nie grałeś?
    Gierka świetna, rozp.ierdu.cha (kropki wstawiłem celowo bo forum cenzuruje to słowo) i smycz dawały wielką satysfakcję no i jeszcze lista kombinacji do odkrycia których było niemało. Coś, czego jeszcze nie było po prostu nie miało szczęścia w sprzedaży ale Ci, którzy grali (troszkę więcej niż trzy minuty panie Onix) wydaje mi się że się chociaż po części ze mną zgodzą.
    Pozdrawiam

16. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    z jednej strony to smutne że zmarnowany potencjał a z drugiej to trzeba było przemyśleć grę a nie produkować taką bezmyślną - dalej w kolejce będzie Call of Juarez Cartel i Island Dead
    widać że Ci developerzy to klasyczni pececiaże - zamiast włożyć w grę trochę serca i zrobić coś wciągającego to robią zręcznościówki bo mają nas za głupców

17. death666

death666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A mi się grało lepiej niż w CoD:BO

18. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1661
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra była cienka, o ile mam być szczery.. Po paru "misjach" modliłem się by wkońcu dobiegła końca, bo strasznie mi się dłużyła. I po pewnym czasie nawet te zabijanie już nie przynosiło żadnej radochy. Twórcy obstawiali na jakieś pomysłowe zabijanie (czego ja niestety nie doświadczyłem na konsoli..) jednak trochę im to nie wyszło. Więc nie dziwię się, że w takiej małej ilości ta gra została sprzedana..

19. Helid

Helid Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pograłem w demo i gra mnie nie przekonała i koniec.

20. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem do misji gdzie trzeba było uciekać przed ********** dużym kołem. To chyba początek gry, dlatego nie dziwie się że tak słabo sie sprzedała

21. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Brak dobrego multi zrobiło swoje. A co do single bardzo mi się podobało .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum