1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na co patrzeć przy zakupie konsoli??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Barthezz86, Styczeń 22, 2009.

1. Barthezz86

Barthezz86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich serdecznie:) jestem nowy na forum i chce się was poradzić:D przymierzam się do kupna xBox'a 360 w wersji premium. Dużo czytałem o jej przegrzewaniu się ipt. Czytałem też że wyszła wersja Falkon (czy jakoś tak:p) w technologii 65nn(??) i że się już tak nie przegrzewają itp. I tu moje pytanie jak można ją odróżnić od starszych modeli 'x-a'? i ogólnie na co zwrócić uwagę przy zakupie:rolleyes:
    Mam nadzieje że pomożecie:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
    nowe maja zasilacze 175W i to chyba tylko zeby miec pewność ze to nowszy model

4. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    1. Nie 65nn tylko 65nm.
    2. Jest taka opcja szukaj, a gdybyś z niej skorzystał znalazbyś to:
    http://x360iso.org/poradniki-sprzet/1282-jak-rozpoznac-falcona.html

5. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Głównym pytaniem kolegi jest na co zwrócić uwage przy zakupie a nie odrazu odsyłać go do "szukaj" nie koniecznie musi być zasilacz 175W, ja mam 85V i mam Falcona. Można to rozpoznać poprzez odwrócenie konsoli do góry nogami,(dyskiem w dół) weź latarke i jeśli ujżysz taki pręt o jest stare chłodzenie a jeśli taką skrzynke z kodem kreskowym to jest już nowe chłodzenie:)
    Na twoim miejscu wzioł bym Elite bo różnica w cenach jest koło 100zł a tam masz neta bezprzewodowego i dysk 120GB:)

6. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    1. kolega napisał
    a co za tym idzie moje odesłanie 'jak poznać falcona' jest słuszne.
    2. koniecznie musi być zasilacz 175W a to o czym Ty piszesz czyli 85V to napięcie a nie moc więc coś się Tobie pomyliło. Jak masz falcona to masz 175W czyli wattów a n 85V czyli voltów to jest napięcie.

7. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    a wogóle to i tak FALCONY padają jak muchy. Takiego pomoru jak ostatnio zauwazyłem to dawno nie widziałem na FALCONACH.

Jeżeli od razu nie poprawisz chłodzenia to pozostaje Ci czekać na 3ROD i wysłać na gwarancjie do M$ lub jak masz przerobionego od razu myślec na poprawie chłodzenia.

Wczytywanie...

Poleć forum