1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na co pozwala moj jasper

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suhacz89, Maj 24, 2011.

1. suhacz89

suhacz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

mam jaspera z 05.08.2009 z dashem 7371 nie przerobionego.
    1. I mam pytanie czy na tej konsoli mógłbym dokonac modyfikacji JTAG, Freeboot 0.4 ?
    2. czy wgranie LT+ uniemożliwi mi instalacje lub dzialanie w jakis sposob JTAG, Freeboot 0.4 ?
    3. czy jest jakis sposób na uruchomienie najnowszych gierek bez aktualizacji dashu w przypadku gdy posiadamy modyfikacje JTAG, Freeboot 0.4 ?
    3. czy posiadajac te najnowsze modyfikacje mozna bezpiecznie grac po necie ?
    4. Jezeli moja konsola nie nadaje sie do JTAG i Freeboot 0.4 to z modyfikacji zostaje mi tylko LT + ?

z gory dzieki za odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    O ile sie nie myle mozna zrobic Jtaga w konsolach do czerwca

4. suhacz89

suhacz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki, mógłby ktoś potwierdzic ta informacje ?
    4. Jeżeli moja konsola nie nadaje sie do JTAG i Freeboot 0.4 to z modyfikacji zostaje mi tylko LT + ?

Edit:

5.Mam konsolę z 05.08.2009 to znaczy ze gwarancja na rrod przysługuje mi do 05.08.2012, a pozostałe usterki do 05.08.2011 ?
    6.Jeżeli nie mam paragonu ani karty gwarancyjnej to serwis przyjmie moja konsolę ?
    7.Jeżeli podczas przeróbki nie uszkodzę plomby przedniej to gwarancja dalej będzie obowiązywać ?
    8.I mam pytanko podczas otwierania napędu żeby przerobić metoda PMT na boku obudowy napedu jest mała naklejka( czy to jest plomba ?)
    ,zerwanie jej bez uszkodzenia pozostałych grozi automatyczna utrata gwarancji ?
    10. Serwis MS zwraca uwage na modyfikacje oprogramowania np Lt + ?
    11. czy przed wysłaniem do MS należny z powrotem wgrać oryginalne oprogramowanie ?

5. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Ad4. LT+ spokojnie mozna wgrac. JTAGA chyba nie da rady
    Ad5. 3 lata na RRODA, 2 lata na reszte i rok na akcesoria
    Ad6. Jak nie masz paragonu to gwarancja jest liczona od daty produkcji.
    Ad7. Tak
    Ad8. Tak, to tez jest plomba
    Ad9. ?
    Ad10. Ponoc nie sprawdzaja tego, ale na 100% nie ma pewnosci.
    Ad11. Dobrze by bylo, ale byly przypadki, ze ludze wysylali nie dosc, ze z przerobionym napedem to jeszcze z plyta w srodku - i tez uwzglednili gwarancje.

Wczytywanie...

Poleć forum