1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na co zwrócic uwage Internet nasz pan

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kajtol, Grudzień 19, 2010.

1. Kajtol

Kajtol Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam następujące pytanie od pewnego czasu czaje się na x360 slim + 2 pady w zestawie fabrycznie nowa i sprzedaje ją sklep gwarancja na 24 miesiące..

I tu pytanie mam takie niby użytkownik bardzo dobry 850 pozytywów 0 negatywów więc nie mam o co się martwic jeżeli chodzi o wysyłke jednak martwie się o gwarancje/// jeżeli jestem z kujawsko pomorskiego a on z Mazowieckiego i jeżeli mi konsola się zepsuje to jak postępuje gwarancja.. Bo gdy konsole kupie na przykład w mm to ide do mm z paragonikiem i daje konsole a jak to jest jeżeli chodzi o gwarancje na odległośc ?? miał ktoś kiedyś taką sytuacje ??

Za odp z góry dziękuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Dostaniesz od gościa paragon czy tam fakture, a jak konsolka się zepsuje to zamawiasz kuriera M$ i bezpośrednio do nich wysyłasz

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gwarancje masz Door-to-door, niema posrednikow.

Wikipedia.pl

Wczytywanie...

Poleć forum