1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na co zwrócić uwage zakup Xbox One

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MaG200, Luty 16, 2016.

1. MaG200

MaG200 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    mam zamiar zakupić xboxa one używaną tak mysle 13 m gwarancji z grami GTA5, fifa15, FIFA16(zalezy mi najbardziej), pneuma, the walking dead, Rayman legends,forza2 fast furious,dying Light,' battlefield hardliline i dwoma padami za około 1300 zł lub ewentualnie wymiana xbox 360 z dopłatą

co o tym myslicie
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1230
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cena moim zdaniem jest ok.

4. Giker127

Giker127 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Mielec
    A moim zdaniem cena jest niska. Gry zapewne będą na profilu ,oby się nie okazało ze on za chwile zniknie z twojej konsoli

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

5. MaG200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gry niby przypisane do konsoli nie wiem na jakiej to zasadzie jest mozecie wytłumaczyć ?
    i ile tez liczyc sobie za konsole swoją ? jest to xbox 360 z limitowanej wersji halo czyli taki sraczkowaty kolor plus dwa pady i play charge kit z gta iv fight night champion forza 4 z kolekcjonerki w stalowym pudełku

6. MaG200

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem jeszcze zapytać o streaming na PC jak to wygląda można minimalizować i wgl jak z opóźnieniem? Online mozna grac w fife np

Szkoda że wyżej nikt nie odp :p

7. small551

small551 Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Ostróda
    Każda konsola ma swoje id zapisane na serwach Microsoftu. Dzięki temu gry na stałe są przypisane do twojego pudła a jak masz konsolę jako domową to nawet po tym jak usuniesz grę z dysku pamięta jąi znajduje ona się w zakładce "Do instalacji" w każdej chwili możesz ją ponownie zainstalować.

Wczytywanie...

Poleć forum