1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na czym polega przerobka???

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patrykkorsyka, Luty 26, 2010.

1. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    Witam mam pytanie dpotyczace przerobienia X360.
    Chodzi mi o:
    Bede potrzebowal jakis Chip???
    Bede musial sie bawic w systemie?
    Prosze o tuotrial przerobki X.
    Sam bede przerabial bo mieszkam za granica.Inikt sie w to nie bawi prosze o szybko odpowiedz.
    Prosze o nie usuwanie tego tematu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. RavenRuLeZ

RavenRuLeZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Birmingham UK
    Konichiwa!

1.
    Chipa to zależy jaką konsole posiadasz ,bo jak konsole kupioną przed wrześniem 2009 to nie.Jak koło 9 września 2009 (taką samą jak Ja to trzeba bawić się w lutowanie ewt.Chip żeby odczytać klucz napędu.)

2.
    Wszystko o przeróbce pisze tutaj :

http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/

zależnie jaki masz napęd ;)

3.Wszędzie przerabiają konsole ;) Ja znalazłem w Google ;) Wysyłałem na drugi koniec kraju a mimo wszystko zapłaciłem te 30 funtów ale było warto następnego dnia napęd był już u mnie i wszystko śmiga aż miło;) Jeśli posiadasz napęd w którym trzeba lutować to polecam Serwis jakiś przynajmniej zrobią to porządnie ;)

Pozdro i mam nadzieję ,że pomogłem.

4. Br0k3R

Br0k3R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk

ostatnio robiłem kilkanaście sztuk z 25-09-2009 i jakoś nie trzeba było stosować metody z cięciem ścieżek itd. Były to elite'y z pure i lego batmanem i zestawy z GTA 4 + GTA:EFLC.

5. kasiatuiteraz

kasiatuiteraz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Zależy od boksa.

W bundlach elitowych nawet tych z forza 250gb siedziały litki 8xv1, a np. mój arkad z połowy sierpnia już miał litka wyprodukowanego w sierpniu 09 który wymagał metody mra.

6. RavenRuLeZ

RavenRuLeZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Birmingham UK
    Ja sam byłem pewny ,że mam napęd dobry i obejdzie się bez cięcia itp a jednak trzeba było ;) ale na szczęście znalazłem serwis online wysłałem i następnego dnia był napęd ;] a teraz śmiga aż miło ;) ;] wszystko zależy na jaki się napęd trafi :D

7. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    Mam Xboxa 360 Elite zestaw Kung Gu Panada+Lego Indiana Jones . Aha i mam Liteon

8. maqczo

maqczo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    sory ze tak troche nie w temacie ale nie moge zalozyc nowego.
    Mam nadzieje ze odpowiecie mi na pytanie.
    Kolega ma ixtreme 1,4 a ja 1,6 i czy bede mogl grac na jego grach, a on na moich?
    Pozdrawiam ;)

9. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    po powinenes pisac w swiezakraczej bedziesz mogl grac

10. maqczo

maqczo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    dzieki za odpowiedz

11. matisz01

matisz01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    polega na tym aby Xbox 360 odczytywał kopie gier ; D

12. Herdalis

Herdalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Tak między Bogiem a prawdą: powiem Ci, szczerze, na czym polega (i jak działa) przeróbka.

Otóż, bierzesz konsolę, łamiesz jej zabezpieczenia (czyt. łamiesz prawo które autor na niej ustanowił), następnie ściągasz gry (czyt. kradniesz gry). I nie okradasz tylko Microsoft - ale także każdego innego jej autora, dystrybutora, producenta.

Jesteś pewny, że dalej chcesz to zrobić ?

13. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
    Chłopaku nie jest to przestępstwem jak nie robi tego w celu zarobkowym po drugie, jak chce sobie ściągnąć to niech ściąga wypróbuje czy gra jest warta wydania pieniędzy jak tak to kupuje taką grę i gra przez sieć. A co do zabezpieczenia to je tylko obchodzi w tym wypadku nie łamie :) I to by było tyle na temat.

14. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    10/10 haha, to jest zwykła kradzież lolu !

15. Herdalis

Herdalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Wybacz kolego ale gadasz kompletne bzdury. Zacznę od gier:
    Artykuł 278 paragraf 1 Kodeksu Karnego: Kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5
    paragraf 2 tego samego artykułu: Tej samej karze podlega, KTO BEZ ZGODY OSOBY UPRAWNIONEJ UZYSKUJE CUDZY PROGRAM KOMPUTEROWY W CELU OSIĄGNIĘCIA KORZYŚCI MAJĄTKOWEJ.
    Chyba nie muszę dodawać, że korzyść majątkowa to nie tylko działanie w celu zarobkowym ? Sam fakt, że ukradłeś program (grę) i korzystasz z niego jest dla Ciebie korzyścią majątkową (zaoszczędziłeś X złotych).

Co do przytoczonego przez Ciebie obejścia - to też jest sankcjonowane w polskim prawie:
    Artykuł 278 - Oszustwo komputerowe
    Paragraf 1: Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, WPŁYWA na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub ZMIENIA, USUWA albo WPROWADZA nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Tak, konsola w tym przypadku też zalicza się do ogólnie pojętego sprzętu komputerowego.
    Zasadniczo ten artykuł w ogóle nie jest potrzebny dlatego, że to Microsoft posiada pełne prawa autorskie do Xboxa 360 i w tych prawach zastrzegł sobie, że jakąkolwiek ingerencje w konsole może dokonać tylko autoryzowany serwis pod rygorem utraty gwarancji, kary pieniężnej czy innych sankcji (np. ban na xbox live).

Zatrważający jest fakt, że ktoś przed kradzieżą broni się tym, że nie robi tego w celu zarobkowym... Czy jak pójdziesz i zwiniesz z salonu nowego Mercedesa to później będziesz się tłumaczyć przed sądem, że nic Ci nie mogą zrobić bo nie używałeś go do rozwożenia towaru, handlu obnośnego etc. ? I że niby nie osiągnąłeś ŻADNEJ korzyści majątkowej w ten sposób ? Ewentualnie, że chciałeś go "wziąć" po to żeby sprawdzić jak się jeździ po mieście, żeby potem kupić swojego Merca na jeżdżenie po autostradach ?

Gdyby przerabianie konsoli było legalne to z pewnością nie byłoby tylu akcji w tej chwili ("Nie przerabiam - nie kradnę").

P.S.
    Od tego by sprawdzić czy gra jest warta zakupu służą demówki. Jeśli takowej nie ma to na naszym rynku jest kilka magazynów w których znajdziesz kompleksowe recenzje.

16. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
    No i masz racje tylko nie wiem, o co ci chodzi tata z policji czy jak masz chłopaku wygórowane ambicje. To najpierw usuń z komputera to, co masz nielegalnego podejrzewam, że po mało ci zostanie na tym dysku a potem wdawaj się w dyskusje tego typu. NIE PRZERABIAM NIE KRADNE BUHAHAHAHAH :)

17. 33-300

33-300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    33-300
    BUHHAHAHA Lajkonik ale się rospisałeś i ten twój telewizor rodzinny spoko że masz na czym grać dzieciaku. Z mojej strony zaproponował bym ci dopisanie zasilacza od konsoli i kabla hdmi i co tam jeszcze masz w posiadamiu lajkoniku.LOL :)

18. Herdalis

Herdalis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    W przeciwieństwie do ciebie, niektórzy mają jakiekolwiek ambicje. To, że ty kradniesz nie oznacza, że wszyscy wokół ciebie też. Gwarantuje ci, że nic z mojego komputera nie wymaga usunięcia :). Uwierz mi, jest więcej takich ludzi.

Może śmieszą cię takie akcje ale weź pod uwagę to, że to przez takich ludzi jak ty, Polska należy do krajów w których piractwo sięga szczytów. Mam nadzieję, że przynajmniej masz honor i nie rzucasz pretensjami, że w Polsce nie ma Xbox Live. Jeśli nie wiesz dlaczego, spójrz na siebie.

Widać przynajmniej kto tu jest dzieciakiem. Posługujesz się słownictwem którego nie znasz, nie umiesz skleić zdania po polsku, wypowiadasz się na tematy o których kompletnie nie masz pojęcia.

Tak BTW, konsolę też ukradłeś ? :) Nie zdziwiłbym się :) Oj dziecko, dziecko. Sugeruje żebyś odłożył komputer i konsolę i nie używał tego forum jako materii do wyładowywania frustracji. Twój poziom to po prostu dno i metr mułu. Weź lepiej jakąś książkę i przeczytaj ją, może to rozszerzy trochę twój światopogląd...

Wnoszę o zamknięcie tematu jako, że dalsza rozmowa to czysty Offtopic.

19. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Daj sobie spokój dziecko, jak tak bardzo chcesz to ci dopisze jaką farbą pomalowałem pokój :shisha, nie offtopuj z łaski swojej, nie pisze posta pod postem i nie wypowiadaj się na temat rzeczy o których nie masz pojęcia. Chyba nie dorosłeś do forum :)

Ale muszę przyznać że to ci się udało.. ZnaFco*

20. ziombel700

ziombel700 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  21. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    patrz na date produkcji - przed wrzesniam masz 100% pewnosci ze bez lutowania, miedzy 1 a 15 wrzesnia szanse 3:1, od 15 na bank lutowanie.

Wczytywanie...

Poleć forum