1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na jaki WAVE mam spatchować WavePatcherem żeby mi działało?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Ojciec, Październik 10, 2010.

1. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cześć. Coś mie nie gra a nie chce marnowac płyt. Mam iXtreme 1.6. Na jaki WAVE mam spatchować WavePatcherem żeby mi działało?

2. Lotnik421 Xbox One

3. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam 1.6 liteona i pachtuje na wave 3. Zresztą w wavepacherze jak klikniesz na dany WAVE to ci pokarze na jakich firmware ruszy.

4. Ojciec

Ojciec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niewiem czemu ale w tym wavepatcherze pokazuje że nei będzie dziaało na iXttreme 1.6+
    Czy to jest to samo co iXtreme 1.6?

5. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1.61 obsługiwał wave 4. Natomiast gry, które były w wave 4 a zostały zpatchowane na wave 3 nie ruszą na tym firmware 1.61 natomiast firware 1.6 obsługuje wszystkie wave do 3. Wyższe musisz z patchowawać.Dlatego tam pisze, że gra przerobiona z 4 na 3 nie ruszy na 1.61 +. Ja mam 1.6 i dałem sobie spokój ze zmianą fiware. Giery pachtuje i wszystkie chodzą bez problemu. NAjpierw masz napisane na jakich nie odpalisz gry po z pachowaniu, a pod spodem masz napisane na jaki firmware wymaga dany wave. 1.6+ oznacza 1.6 i wyższe

Wczytywanie...

Poleć forum