1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na jaki wave patchować gry aby chodziły na iXtreme 1.91?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mateusz002000, Lipiec 30, 2011.

1. Mateusz002000

Mateusz002000 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zachodniopmorskie
    Bo mam przeróbkę iXtreme 1.91 i nie wiem na jaki wave patchować gry aby działały. Bo ostatnio ściągnąłem Assassin's Creed Brotherhood z tej strony: http://********.org/*******/530715 i bez żadnego sprawdzania i przerabiania obrazu wypaliłem go na odpowiednią płytę.
    Wkładam do płytkę do mojego Xbox 360, gra ładnie wgrywa się na dysk, gdy próbuję ją uruchomić to wyskakuje błąd żebym przeczyścił płytę.
    A płyta jest czyściutka (nie ma żadnych rys).
    Co zrobić?

Nagrywakę mam LITE-ON model z około 2006 roku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma jeszcze lt 1.91. Nie zmieniasz wave. Ta gra ma zabezpieczenie ap, dlatego nie działa.

4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    1.91 jeszcze nie ma :)

Mając najnwosze fw czyli 1.9 nie pat****e się gier
    Błąd który ci wyskakuje spowodowany jest lipnymi płytkami bądź kiepską nagrywarką

Wczytywanie...

Poleć forum