1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na jakich płytach nagrywać ???????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez WIFI, Lipiec 23, 2011.

1. WIFI

WIFI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam na jakich płytach nagrywać i z jakiej firmy mają być płyty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    DVD+R DL 8,5GB
    Jedne z lepszych firm to Verbatim
    Ja polecam tańsze, np. Omega

5. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Nagrywaj na verbatimach DVD+R DL jak masz dobrą nagrywarkę możesz też na omega/philips.

6. RajdeN

RajdeN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rojca
    jak juz 'krasc' to chociaz troche wydac na to pieniedzy czyli tylko i wylacznie verbatimy, 0 problemow z nagrywaniem badz awaryjnoscia...

A jezeli nie masz dysku wraz z Xklocem to nie polecam zadnych innych firm, poniewaz wymiana lasera tania nie jest ;), a znajomemu wlasnie zepsul sie laser przez tanie plytki...

Zreszta, na allegro posiadasz aukcje : 10 plytek za ~~ 40zl, wychodzi 4 zl za plytke to i tak taniej niz 200 nie sadzisz? ;]

7. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zalezy od ciebie jak chcesz skrocic zycie napedu to tansze jak chcesz zeby troszke pochodzil to verbatimy i zawsze mozesz kupowac tansze i zgrywac na dysk tak oszczedzasz na plytach naped. ale jak masz gorsza nagrywarke to ci nie beda dzialac tansze plyty albo sie nie nagraja i beda padac albo xbox nie odczyta i bedzie pisalo ze masz smatka wytrzec albo podczas gry albo przy starcie gry i nie odpali wiec wybor nalezy do ciebie:)

8. Nocnyy

Nocnyy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tylko verbatimy, ja chciałem zaoszczędzić pare zł i wyszedłem dużo na - na tym, ponieważ kupiłem esperanzy i się spaliło 5 na 5 nagranych i kupiłem verbatimy i nagrałem 3 na 3 ani jednej spalonej :)

Wczytywanie...

Poleć forum