1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na jakiej aktualizacji nie działa BF3?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Olek Jankowski, Grudzień 26, 2012.

1. Olek Jankowski

Olek Jankowski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rudawa, Krakow, Poland, Poland
    Witam mam taki problem mam bodajże aktualizacje lt 2.0 i mam bf3 gdy daje tryb gry normalny,trudny pokazuje mi się okiengo "Zmień płytę" a poniżej "Włóż dysk z trybem dla jednego gracza".

I tu mój problem co można z tym zrobić ktoś też mi powiedział że na lt 2.0 albo 3.0 nie pamiętam nie działa około 20gierek ? Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nexus132

nexus132 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    BF3 jest na 2 płytach jedna do grania na singlu a druga z multi i teksturami , widocznie masz tą drugą

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum