Na którą z konsol się zdecydować?

jezzersky

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam problem szukam właśnie konsoli na allegro, znalazłem kilka interesujących aukcji ale nie wiem która jest dla mnie najbardziej korzystna dlatego proszę was o pomoc w wyborze.
XBOX 360 HDMI JTAG LT PLUS NOWA (1639686770) - Aukcje internetowe Allegro
XBOX 360 ELITE 120GB KOMPLET GRY - NOWA GWARANCJA (1643771927) - Aukcje internetowe Allegro
SLIM 4GB + (LT+) - FABRYCZNIE NOWA - NIEUŻYWANA ! (1650535395) - Aukcje internetowe Allegro

Jeżeli ktoś z was znalazł by jakąś ciekawszą ofertę to będę wdzięczny za link.
Konsola musi być nowa, już kiedyś kupiłem używanego Xboxa i długo się nim nie nacieszyłem.
Najlepiej by było żeby konsola była w wersji FAT jednak jeżeli będzie jakaś dobra oferta slima też ją rozpatrzę (konsola może być przerobiona ale nie musi, i tak planuje przeróbkę).
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
 

Wicekroys

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie ta pierwsza aukcja. Slimy są praktycznie bezawaryjne. Sam posiadam slima i jestem bardzo zadowolony. Używek nie kupuj. Nie masz gwarancji, że nie miała rroda albo coś w tym stylu. Pozdrawiam.
 

Eagle696

Banned
Jasne że slima.
Ładny wygląd,wi-fi,małe zużycie energii,poprawione: konstrukcja i błędy poprzednich wersji.

To zakup na dłuższy czas i nie ma się co ładować w starsze modele.
Oszczędzisz dziś a stracisz jutro.
 

Quasar

Świeżak
Świeżak
Siemanko tez mam slima i jesem zadowolony i polecam tą wersję...Odradzam takze kupowanie konosl uzywanych...pozdrawiam
 

tomek147-13

Użytkownik
Użytkownik
pomożcie, moj temat o tym ze nie mam naj dasha
 

Gru

Użytkownik
Użytkownik
Jesli nie zamierzasz grac online to XBOX 360 HDMI JTAG LT PLUS NOWA (1639686770) - Aukcje internetowe Allegro bylby najlepszym wyborem
Jesli zamierzasz to Slim 4GB i z czasem dokupic do niego dysk ;)
 

RoboCop

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam slima z wbudowanym dyskiem 250 GB i jestem bardzo zadowolony.Kupiłem nówkę w media markt.
 

radek1348

Użytkownik
Użytkownik
Slim ma mały pobór energii i podobno ciszej chodzi, no ale niestety dysku nie ma, ale i tak bym Slima brał(sam mam).
 

Hekko

Banned
Użytkownik
wolałbym dozbierać i kupić ps3.
Znacznie lepsze gry, lepszy interface, darmowy internet, tylko teraz te problemy z psn :(

ale i tak żałuje że mam x'a nie ps3 :(
 

jezzersky

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki wszystkim za odpowiedź, zdecyduje się na Slima. Macie racje, lepiej dopłacić trochę więcej(choć nie koniecznie Slimy są teraz tańsze od fatów z racji tego, że gorzej je przerobić i ludzie decydują się właśnie na faty) i mieć spokój na długi czas niż później bawić się z RROD itp.
@Up Hekko miałem już Xboxa i PS3 i zdecydowanie bardziej wolę grać na Xboxie. Nie mam nic do PS3 jednak gry na Xboxa bardziej mi się podobają (Fable, Gears of War, Halo i Wiesiek też wyjdzie tylko na x-a). Poza tym Sony strasznie zaniedbało PSN, skupili się na aktualizacjach konsoli żeby bronić się przed hakerami i piraceniem a zapomnieli o reszcie świata i już nie muszę dodawać jak to się skończyło. W chwili obecnej 100 razy łatwiej jest przerobić PS3 niż Xboxa, zrobiłby to nawet 100% laik, pieniędzy na płyty nie trzeba wydawać generalnie osoba posiadająca router w domu nie musi wydać nawet grosza do przeróbki ( nie potrzebuje dysku na przenoszenie gier itp.).
 

Do góry Bottom