1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Na powitanie

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Zoolandia, Październik 28, 2012.

1. Zoolandia

Zoolandia Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Nigdy nie miałem Xboxa, nie grałem z wykorzystaniem kinect , mam dorosłą córkę i liczę na pomoc znawców tematu. Prowadzę plac zabaw i na dniach instalujemy Xbox Kinect z rzutnikiem i ekranem 3 x 2 m . Nie mam pojęcia jakie gry kupić dla 8+ 10+ 12+ , chcę też wykorzystać gry do urodzin z animatorem , liczę na Waszą pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Kinect Adventures
    Dance Central
    Kinect Sports
    Polecam właśnie gry takiego typu, ponieważ moim zdaniem gry takie fabularne jak np. Kinect Disneyland gdzie trzeba biegac i wykonywać różne misje raczej się nie sprawdzą :)

1 osoba to lubi.
  4. Zoolandia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. Zoolandia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a można w to grać większą ilością na raz ?!

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  7. Zoolandia

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  8. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Z tego co wiem to kinect chyba obsługuje tylko 2 osoby naraz, ale spokojnie.Jedna rozgrywka nie trwa zbyt długo więc kazdy będzie miał okazje zagrać.Jest to gra na punkty, więc napewno jest to dobre do zrobienia jakiegoś konkursu z nagrodami :)

Wczytywanie...

Poleć forum